Firma w branży kreatywnej farby Annie Sloan • Cena: 50 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Opis oferty

Sprzedam hobbystyczny, plastyczny, działający w branży kreatywnej, dekoracyjnej, usługowej + sklep-online + social media + Know How.
BIZNES ODPORNY NA COVID. Po wybuchu pandemi - zanotowaliśmy wzrost sprzedaży ,wiele osób odkryło w sobie nowe zainteresowania -- w postaci tworzenia , branża kreatywna doskonale się rozwija - pobliżu nie ma konkrencyjnych firm .
jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej zapraszamy do prześledzenia naszego fanpage który istnieje już 10 lat .
Sklep i pracownia Deco Hobby stworzone 10 lat lat temu jest jednym z najbardziej rozpoznawalnym sklepem w branży kreatywnej istnieje 10 lat i idealnie wpasowało się rynek lokalny i internetowy.
W ofercie szeroki asortyment materiałów do tworzenia, artykułów plastycznych, dekoracyjnych, nietuzinkowych towarów pochodzących od niedostępnych w Polsce zagranicznych producentów.

Sklep posiada szeroką bazę klientów, która stale rośnie. Na dzień dzisiejszy jest to ponad 4000 klientów, tylko w sklepie internetowym .
oraz klienci stacjonarni ,klienci i zleceniodawcy warsztatów i szkoleń .Sklep online umieszczony jest na znanej w Polsce platformie internetowej shoper.

Oferta handlowa związana jest z przekazaniem całego sklepu wraz z pracownią w której odbywają się warsztaty szkolenia, kreatywne urodzinki spotkania - pracownia działa nieprzerwanie od 10 lat ,goszcząc w swoich progach znane polskie i światowe dizajnerki . Przekazanie kanałów zakupu towarów ,adresów i wypracowanych rabatów u dystrybutorów.

Stałe umowy na zlecenia prowadzenia warsztatów z urzędem miasta ,warsztatami terapii zajęciowych itp.

W pakiecie związanym z pracownią oferuję przeszkolenie ,wsparcie w prowadzeniu warsztatów.

FIRMA DECO HOBBY jest jedynym dystrybutorem na całe pomorze ,znanej marki farb Annie Sloan -która to jest wiodącym produktem w sprzedaży w sklepie.


W skład sprzedaży wchodzi również cesja profilu FB oraz Instagram.

Sklep mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 100 metrów plus dwie piwnice i możliwość korzystania z ogródka. Umowa jest na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Bardzo dogodne warunki najmu.


Sklep znajduje się w ŚCISŁYM centrum miasta, w bardzo dobrej lokalizacji wokół której mieszczą się restauracje,sklepy

Deco Hobby jest obecny na rynku od 10 lat Jest bardzo dobrze prosperującym sklepem o dużym potencjale z możliwością dalszego rozwoju. Wartość inwestycji zwraca się bardzo szybko

Ma silnie zbudowaną pozycję z ogromną grupą stałych klientów . Cieszy się bardzo dobrą opinią i jest uważany za wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Gdyni i Trójmiasta do którego chętnie się powraca.

Powodem sprzedaży są działania firmy w innej branży wiąże się to z wyjazdem z kraju ,oraz prowadzone dystrybucje nowej marki produktu wymagające zaangażowania i rozwoju.

Na wartość transakcji składa się kwota odstąpienia sklepu z pełnym w/w pakietem - 350 tys netto plus minus - w zależności od stanów magazynowych na dzień sprzedaży i wartość znajdujących się w nim towarów.
Istnieje możliwość sprzedaży bez Vat.
Biznes gotowy do prowadzenia - nie wymaga żadnych nakładów ,

Zapraszamy do kontaktu.Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży są rozszerzone działania firmy w innych przestrzeniach oraz prowadzone dystrybucje kilku marek, wymagające zaangażowania i rozwoju.


Nieruchomości i urządzenia

wyposażenie ,towar ,wyposażenie pracowni .


Wsparcie posprzedażowe

TAK - wsparcie i szkolenie


Powód sprzedaży

działania firmy w innej branży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków