Firma transportowa z potencjałem • Cena: 2 900 000 zł
 • Przychody: 10 000 000 zł
 • Dochody: 860 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 12
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedstawiam ofertę sprzedaży 100% udziałów działającej i przynoszącej dochody spółki z branży transportowej oraz spedycyjnej z własną bazą transportową.

Firma z 12 letnim doświadczeniem na rynku, spółka założona w 2020 roku z przychodem za 2023 rok na poziomie ponad 10 200 000 PLN.

Firma posiada 8 ciągników siodłowych w 8 naczep typu ruchoma podłoga i wywrotki, część w leasingach, część na własność. Wykupy leasingu w latach 2025r. do 2027r. Spółka posiada również wózek widłowy na własność marki Linde. Na terenie bazy znajduje się waga towarowa 60 ton oraz instalacja fotowoltaiczna 32kW.

Firma posiada stałe kontrakty na notyfikacjach, ładunki zapewnione są przez cały rok w te same miejsca w Europie. Firma realizuje około 30 % zleceń jakie zgłaszają klienci , z powodu braku wystarczającej ilości taboru. Posiadamy dużą bazę klientów oraz klientów produkcyjnych, co umożliwia również rozwinięcie spedycji. Spółka w 2022 roku rozwinęła swoją działalność o branżę węglową (podmiot PPW) co skutkowało kontraktem z ciepłownią i i regularnym zaopatrywaniem jej.

Jest to firma z bardzo dużym potencjałem rozwoju, przy odpowiednim zaangażowaniu środków oraz nadzoru właścicielskiego.

Możliwości rozwoju:
- Możliwość budowy hali warsztatowej + serwis samochodów osobowych,
- Możliwość budowy szybkich ładowarek do samochodów elektrycznych,
- Możliwość budowy hali biurowo-usługowej na wynajem pomieszczeń.

Sprzedaż dotyczy całego przedsiębiorstwa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, tym marki, wraz z całym know-how, strukturami sprzedaży, kadrą pracowniczą, stroną www, licencjami transportowymi oraz pozwoleniami na przewóz odpadów w całej Europie.

*zdjęcie poglądowe


Nieruchomości i urządzenia

Baza transportowa o powierzchni 2 800 m2 mieści się na Śląsku w miejscowości Czeladź. Usytuowana w pierwszej linii od drogi, drogi o dużej przepływowości aut oraz ludzi, czyni ją atrakcyjną do prowadzenia różnego rodzaju działalności. Na jej terenie znajdują się pomieszczenia magazynowe o powierzchni 250 m2 oraz biura o powierzchni 52 m2. Również posiadamy własnościowy zestaw maszyn do wymiany kół ciężarowych i osobowych , jak i maszynę do klimatyzacji.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków