Firma ride-bike • Cena: 200 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na Sprzedaż oferuję firmę RIDE-BIKE która istnieje na polskim rynku od wielu lat. Firma powstała z myślą aby dbając o środowisko i idąc z duchem czasu wykorzystać najbardziej ekologiczne źródło energii jakim jest zasilanie elektryczne do przemieszczania się. W obecnej sytuacji panującej na rynku drożejącej benzynie, ropie czy gazie jest to idealny moment aby kontynuować biznes który rozkwitał przez ostatnie lata w niesamowitym tempie. W obecnej sytuacji i dążeniu do jak najmniejszej ilości emisji spalin jest to wręcz idealny czas aby wejść już w działający tego typu biznes co znacząco przyspieszy zwrot z inwestycji, który w tym przypadku jest wręcz błyskawiczny. Dzięki wykorzystaniu posiadanych już rowerów nie musimy ich wyrzucać ale wystarczy je zmodyfikować co sprawia że nie wydajemy zawrotnych kwot na nowe elektryczne rowery, a przy tym tworzymy spersonalizowany pod siebie ebike unikając często kompromisom przy gotowych zestawach, które są nieporównywalnie droższe.

Jak podaje BUSINESS INSIDER „..z danych GUS z 2019 r, 61,6 proc. gospodarstw domowych w Polsce posiada rower, a w domach zamieszkanych przez min. 4 osoby już 77 proc. Z badania przeprowadzonego przez Nationale Nederlanden w czerwcu minionego roku wynika, że w trakcie pandemii co czwarty Polak przesiadł się na dwa kółka. Wzrost popytu na rowery obrazują też dane GUS na temat produkcji. W pandemicznym maju 2020 r. produkcja rowerów w Polsce była najwyższa od 4 lat. Powstało ich 119 tys. sztuk, czyli o 171,3 proc. więcej, niż w kwietniu 2020 r. i o 33,4 proc. więcej, niż w maju 2019 r.”

„Dyrektor Sportów Rowerowych w Decathlon Polska przewiduje, że ten rok pod względem sprzedaży rowerów będzie jeszcze lepszy niż 2020. Rafał Gębara ocenia, że sprzedaż rowerów i akcesoriów w 2021 w Decathlonie może być ponad 20 proc. wyższa niż w pierwszym roku pandemii. Coraz bardziej istotnym kanałem handlu staje się internet - udział sprzedaży rowerów w kanale digital w Decathlon Polska w stosunku do roku 2019 wzrósł dwukrotnie. Rosnącą sprzedaż rowerów przez internet odnotowała także sieć MediaExpert, która, choć specjalizuje się w elektronice, handluje również jednośladami.”

„Od początku minionego roku do 15 marca 2021 r. sama kategoria "rowery" odnotowała 62 proc. wzrost liczby wejść na stronę w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej. Zainteresowanie kategorią "rowery i akcesoria" wzrosło w tym samym okresie o 1 879 proc.!”

Przedmiotem sprzedaży jest:
- marka RIDE-BIKE
- domena sklepu
- logo sklepu
- baza zdjęć
- kontakt do dostawców
- sklep internetowy certyfikat SSL
- magazyn z kompletnymi zestawami jak i częściami czy opakowaniami itp. (ilość ciągle się zmienia ponieważ sklep ciągle funkcjonuje)
- konto na allegro
- know-how

Jest to najlepszy okres aby kontynuować biznes ze względu nie tylko na drożejące cenny paliw co niesamowicie pobudziło rynek jak i sezon który właśnie będzie się rozpoczynał. Aby ułatwić nowemu właścicielowi kontynuacji tego biznesu oferuje pełne przeszkolenie odnośnie samych zestawów, marketingu, możliwości rozwoju firmy, przekazanie kontaktów z dostawcami jak i pomoc w przypadku prowadzeniu sklepu jak i zmian na samej stornie czy allegro.

Dane dodatkowe:
- Średnia wartość zamówienia to 3100zł
- Marża na poziomie 50-80%

Firma sprzedaję wyłącznie z powodu wyjazdu na stałe za granicę i chęci pozamykania spraw w Polsce. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr telefoniczny.Nieruchomości i urządzenia

Magazyn


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Wyjazd za granicę

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków