Firma remontowo – budowlana z nieruchomościami • Cena: 5 800 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2001
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

W imieniu mojego Klienta oferuję 100% udziałów w czynnej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością (firma z sektora remontowo – budowlanego działająca od 2001 roku) wraz z działką i budynkiem biurowym oraz halami magazynowymi.

Składowe oferty:

1/ 100% udziałów w czynnej lubelskiej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością bez jakichkolwiek wad prawnych i bez zadłużenia. Firma funkcjonuje w branży remontowo-budowlanej od 2001 roku realizując projekty dla firm zagranicznych jak i polskich na terenie całego kraju, posiada sieć na stałe współpracujących podwykonawców. Możliwość kontynuowania współpracy z dotychczasowymi klientami firmy oraz przejęcia doświadczonej kadry związanej z firmą od ponad 15 lat.

2/ Budynek biurowy o nowoczesnej architekturze i wysokim standardzie wykończenia wybudowany w 2006 roku, przystosowany do zorganizowania 20 stanowisk biurowych. Powierzchnia tego budynku to 385 m2 i składają się na nią:
parter: 4 pomieszczenia biurowe , hol z recepcją, 2 łazienki, kuchnia -pomieszczenie socjalne, pomieszczenie socjalne, wiatrołap.
piętro: 6 pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne i 2 toalety
Stolarka okienna PCV. Lukarny i wejście stolarka aluminiowa.
Pomieszczenia klimatyzowane. Wentylacja mechaniczna. Przed budynkiem parking 14-sto stanowiskowy.

3/ Budynki magazynowe o powierzchni około 680 m2 z niedużym placem manewrowym.
Wszystkie budynki ogrzewane gazowo. Pozostałe media: prąd (dodatkowo zainstalowane panele fotowoltaiczne), woda, kanalizacja, internet.

4/ Działka o powierzchni 2320 m2 (złożona z dwóch odrębnych działek o powierzchni 920 i 1402 m2) - pełna własność, kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 112 m x 21 m, teren ogrodzony i zagospodarowany. Dojazd drogą asfaltową.

Obiekt znajduje się w południowo-zachodniej części Lublina w odległości ok 1,3 km od zjazdu na Drogę Ekspresową S19. Jest położony terenie aktywności gospodarczej i został oznaczony w MPZP symbolem AG/M4 – tereny aktywności gospodarczej na działkach wydzielonych z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod realizację obiektów dla różnych form działalności takich jak: średnia i drobna wytwórczość, rzemiosło produkcyjne, warsztaty naprawcze i remontowe, zaplecze techniczne budownictwa, składy i magazyny, hurtownie i urządzenia obsługi technicznej średniej i drobnej działalności gospodarczej z funkcją mieszkaniową (Uchwała nr 1688/LV/2002 z dnia 26 września 2002 roku).

Cena nieruchomości wraz ze 100% udziałów w spółce: 5 800 000 PLN.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków