Firma produkująca dzianinowe sweterki damskie • Cena: 1 000 000 zł
 • Przychody: 1 000 000 zł
 • Dochody: 500 000 zł
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam firmę produkcyjną wraz z marką doskonale rozpoznawalną i reklamowaną w telewizji śniadaniowej (TVN, TVP2) jak i przez celebrytów na Instagramie i Facebooku czy portalach plotkarskich.
Firma zajmuje się produkcją dzianinowych sweterków damskich, lecz maszyny, które posiadamy mogą wytwarzać czapki ,szaliki, sukienki i wszelkiego rodzaju odzież dzianą.

Możliwości rozwoju:
Firma działa zaledwie 1,5 roku i już jest marką rozpoznawalna i generującą duże zyski i obroty, więc widać po tym, że możliwości rozwoju są bardzo duże.

Całość sprzedam za 1 mln PLN (oczywiście do negocjacji).


Nieruchomości i urządzenia

W skład oferty wchodzi :
1. Rozpoznawalna rozwojowa marka, która działa od 1,5 roku a juz generuje roczny obrót na poziomie 1 miliona pln co daje zysk 500 tyś pln/rok. Markę sprzedajemy wraz z:
- LOGO,
- kontem na Facebooku (ok. 10 tyś followersów ), Instagramie (ponad 26 tyś followersów),
- profesjonalnym sklepem Internetowym (Prestashop) z podpiętymi wtyczkami do DPD, Przelewy24 i PAYPAL. Cała sprzedaż jest prowadzona wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego, który cieszy się dużą popularnością dzięki atrakcyjnej odzieży jak i celebrytom , który noszą nasze sweterki.
2. Firma produkcyjna bez budynku ale z całym osprzętem potrzebnym do produkcji odzieży dzianej tj.: 7 maszyn dziewiarskich firmy PROTTI z 2005 roku, overlock, stebnówka, stoły, urządzenie do stabilizacji dzianiny, wyciąg pary, przewijarka, części zamienne do maszyn, przędza itp.

Podana oferta jest bez budynku i aby rozpocząć tego typu działalność potrzebna jest hala o pow. 150-200 m2 i temperaturze 18-20 stopni.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy pomoc w obsłudze maszyn, podajemy kontakty do dostawców informatyków , mechaników , programistów , przestawiamy linię rozwoju firmy aby podwoić dochody itp.


Powód sprzedaży

Ze względu na nagłą chorobę uniemożliwiającą dalszego rozwoju firmy i jej prowadzenia (pomimo szczerych chęci) jesteśmy zmuszeni do jej sprzedaży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków