Firma kosmetyczna oraz badania i prawa dystrybutorskie • Cena: 99 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam firmę kosmetyczną, dystrybuującą podkłady mineralne uznanej, amerykańskiej firmy. W Stanach Zjednoczonych nie wymagane są badania dopuszczające do obrotu, więc firma nie mogła uczestniczyć na rynkach Unii.

Jako firma przeprowadziliśmy i sfinansowaliśmy całą procedurę wprowadzenia produktu na rynek Unii Europejskiej. Przebadaliśmy podkłady w najlepszym laboratorium w Polsce, a producent również uczestniczył w procedurze, udostępniając oficjalnie laboratorium skład ilościowy.

Są to naturalne, ekologiczne kosmetyki. Mamy potwierdzone badanie przeprowadzone na grupie ludzi, że kosmetyki są nieuczulające. Nikt po dłuższym kontakcie z kosmetykiem, nie miał odczynów alergicznych.

Nasza firma wprowadziła produkt na rynek Unii, spełniwszy wszystkie restrykcyjne warunki, i wpisaliśmy produkt do bazy CPNP. Równocześnie jako że my przeprowadziliśmy badania, to my jesteśmy dystrybutorem i dysponentem badań na rynkach Unii, również wpisanym w CPNP. W przypadku gdyby ktokolwiek inny chciałby sprzedać taki produkt w Unii, musi mieć naszą zgodę, lub własne badania. Producent nie jest dysponentem badań w tym przypadku.

W ramach dystrybucji, nasza firma zarówno konfekcjonuje z półproduktów dostarczonych od producenta, do własnych opakowań, jak również spełnia wymogi sprzedaży opakowań gotowych, od producenta.

Mogą Państwo uczestniczyć w dowolnym rynku Unii. Nabywca będzie mógł wprowadzać produkty do sprzedaży stacjonarnej, jak również dystrybuować poprzez sklepy internetowe, oraz prowadzić sprzedaż poprzez własną platformę, czy serwisy aukcyjne.

W skład oferty wchodzi zcedowanie praw dystrybutorskich i badań, towar, projekty opakowań i oznakowań do konfekcjonowania zgodnych z wytycznymi badań, prawa do domen, serwis internetowy wraz z platformą sprzedażową, konto na FB.

Inwestycja na dzisiejsze czasy. Firma z możliwością wyniesienia z Polski. Stabilny dostawca ze Stanów Zjednoczonych. Produkt wysokiej jakości.

Macie Państwo okazję nabyć firmę z niezwykle korzystnymi prawami dystrybutorskimi w całej UE, których będziecie dysponentem. W dzisiejszych czasach czyni to inwestycję stabilną, bo jak zajdzie potrzeba, będzie można przenieść firmę w dowolny punkt Unii Europejskiej i spełniać warunki na działanie w dowolnym kraju Unii.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków