Firma eventowa - Fotobudki, Wirtualna Rzeczywistość • Cena: 100 000 zł
 • Przychody: 150 000 zł
 • Dochody: 100 000 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 7
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam rozwinięty i działający biznes w branży atrakcji eventowych, marki [dane ukryte] oraz [dane ukryte]. Firma działa nieprzerwanie od 2014 roku, przynosząc stałe dochody. Początkowo firma rozpoczęła wynajem jednej fotobudki, w między czasie poszerzając zaplecze sprzętowe i dodając dodatkową atrakcję Pokazy Wirtualnej Rzeczywistości. Obecnie firma posiada 3 fotobudki wraz z osprzętem, 3 kompletne stanowiska VR HTC VIVE wraz z komputerami i TV, oraz 3 zestawy VR Samsung Gear.

DLA KOGO
Jest to idealna propozycja dla osoby chcącej rozpocząć swój biznes w branży eventowej. Otrzymujesz gotową i działającą firmę, wraz z całym osprzętem, pracownikami i przede wszystkim bazą klientów. Jeżeli już teraz prowadzisz firmę z branży fotobudek lub wirtualnej rzeczywistości jest to możliwość powiększenia swojej obecnej firmy o nowe zaplecze sprzętowe i bazę klientów. Dla agencji eventowych jest to możliwość rozszerzenia swojej oferty o własne zorganizowane usługi.

MODEL DZIAŁANIA
Zajmujemy się wynajmem atrakcji eventowych takich jak fotobudki i stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Firma wyspecjalizowała się w obsłudze klientów biznesowych oraz wesel w przypadku fotobudek. Działamy głównie na terenie Krakowa oraz Śląska, gdzie jesteśmy jedną z największych firm w branży. Często bywamy również w Warszawie na zlecenia naszych klientów. Firma działa jako spółka z oo, dzięki temu możliwa jest łatwa sprzedaż udziałów wraz z całym zapleczem. Jest to również najkorzystniejsza forma pod względem podatkowym (CIT 9%).

KLIENCI
Przez 6 lat prowadzenia działalności udało się pozyskać wiele stałych klientów z którymi współpraca trwa po dzień dzisiejszy. Na ten moment ok. 80% zleceń jest od stałych klientów. Firma współpracuje z wieloma agencjami eventowymi, hotelami, Wedding planetami, salami weselnymi czy firmami, które co roku rezerwują u nas po kilka do kilkunastu terminów.

PRZYCHODY
Od początku działalności, udało się wypracować średnią roczną ilość zleceń w ilości ok. 120-150. Roczne przychody firmy oscylują w granicach 150 tys. zł, a dochody odliczając koszty ok. 100-120tys zł.

AUTOMATYZACJA
Firma działa obecnie w sposób zorganizowany, tak aby właściciel musiał się jak najmniej angażować. Posiadamy sytem organizacji wyjazdów, sprzętu oraz zleceń. Posiadamy bazę 7 wyszkolonych pracowników którzy od kilku lat regularnie jeżdżą na eventy. Firma posiada dostęp do magazynu samoobsługowego, dlatego praca właściciela/managera ogranicza się do podpisywania nowych umów z klientami oraz dzielenia pracowników na konkretne imprezy.

ROZWÓJ
Aktualnie firma działa stabilnie od ok. 4 lat przynosząc stałe dochody. Istnieje możliwość rozwoju o nowe atrakcje i usługi eventowe (fotolustra, symulatory VR, animacje eventowe itp.). Baza klientów nie jest aktualnie powiększana, jednak zaplecze sprzętowe i osobowe pozwala zwiększyć ilość klientów nawet podwójnie.

KORZYŚCI
- Baza aktywnych klientów, zlecenia przychodzą w sposób zautomatyzowany
- Wiarygodność i 6 letnie doświadczenie firmy
- Dwie rozpoznawalne marki SickPhoto i SickEvents
- 7 wyszkolonych pracowników
- Wysoko wypozycjonowana strona (przez 6 lat wydaliśmy ok. 50-60 tys. zł na pozycjonowanie)
- 3 fotobudki
- 6 stanowisk VR


Nieruchomości i urządzenia

- 3 fotobudki
- 3 zestawy sprzętu do fotobudek
- 6 zestawów VR
- 3 telewizory
- 3 komutery
- Wypozycjonowana strona internetowa
- Stała baza klientów
- 7 pracowników


Wsparcie posprzedażowe

- Szkolenie
- Zapoznanie z bazą stałych klientów
- Wdrożenie do systemu


Powód sprzedaży

Prowadzę równoległy biznes w innej branży, na którym chce się skupić w 100%

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków