Escape Room Next Level Konin • Cena: 100 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Nowa, coraz popularniejsza forma rozrywki - rozwiąż zagadki i wydostań się z zamkniętego pokoju. Sprzedam działający w Koninie escape room/pokój zagadek. W tej chwili działają dwie gry.

Zagadki w pokój „Piaski Pustyni” składają się z 16 kroków. Są to zagadki logiczne i spostrzegawcze, labirynt, zagadka z wodą, zagadki elektroniczne. Pokój jest liniowy.

Zagadki w pokoju „ Chatka Neeko” składają się z 13 zagadek głównych i 5 mniejszych. Są to zagadki logiczne, spostrzegawcze, uczestnicy grupy muszą współpracować. Pokój nie jest liniowy.
Pokoje są przyjazne dzieciom, dorośli też się w nich dobrze bawią. Najlepiej jest poczytać opinie o naszych pokojach, o naszej firmie na googlach, fb czy look me.

Escpe Room jest położone w samym centrum Konina. 10 minut na pieszo do PKP i PKS. Duże pomieszczenia, lokal składa się z 80 m2, w pokoju „Chatka Neeko” maksymalnie może bawić się do 6 osób , w pokoju „Piaski Pustyni” natomiast 4 osoby. Najbliższa konkurencja, escape room jest oddalony o 70km. Atutem jest również relatywnie niski czynsz najmu w stosunku do lokalizacji i powierzchni.


Nieruchomości i urządzenia

Sprzedam prawa do ich scenariuszy, nazwy firmy, wyposażenie, wystrój, monitory, dobrze wypozycjonowaną stronę internetową i fanpage na FB. Wszelkie zezwolenia i dokumenty odbioru escape roomu. Gry cieszą się rosnącą popularnością wśród stale zwiększającego się rynku uczestników takiej rozrywki.


Wsparcie posprzedażowe

Gwarantuję wprowadzenie we wszystkie szczegóły i mechanizmy działania zagadek, w razie potrzeby również oferuję wsparcie przy przyjmowaniu pierwszych grup (przy wprowadzeniu do gier, ich prowadzeniu, podpowiedziach itd)


Powód sprzedaży

Problemy ze zdrowiem. Muszę mieć wymienione endoprotezy ( mam ich 4) operacje i rekonwalescencja mogą spowodować że firma by stała bez obsługi i klientów przez minimum 2 lata.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków