Elegancki salon sukien ślubnych • Cena: 150 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odsprzedam z uwagi na relokację, cieszący się uznaniem i prestiżem Salon Sukien Ślubnych znanej marki. Gotowy biznes do dalszego prowadzenia wraz z zapleczem krawiecki.

Salon funkcjonuje z powodzeniem od 20 lat na rynku, a od 2019 rok w nowej lokalizacji jaką jest centrum Gdyni, ma sprawdzoną bazę dostawców oraz lojalną klientelę opartą na renomie miejsca i marki. Posiada duży potencjał dalszego rozwoju z uwagi na bliskość centrum handlowego Batory i nowo powstającej inwestycji na Placu Unii.

Lokal: znajduje się na parterze, z wejściem od głównej ulicy. Pomieszczenia są klimatyzowane z funkcją ogrzewania, świeżo po generalnym remoncie. Nad witryną zamontowany podświetlany kaseton do łatwej adaptacji. Aranżacja salonu jest nowoczesne, a materiały w nim wykorzystane o najwyżej jakości. Na zapleczu znajduje się miejsce biurowe oraz serwis krawiecki, a także magazynek. Na salonie jest dostęp do toalety dla klientów. Dodatkowym atutem jest wolna przestrzeń piwnicy do zagospodarowania np. na magazyny.

Powierzchnia: Parter: 170m2
-1 piwnica: 156,21m2

Czynsz miesięczny: 7 825zł netto + media

Parking : przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe, co zdecydowanie zwiększa zainteresowanie odbiorców, a od strony podwórza jest prywatny parking z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi dla właścicieli lokalu (brama na pilota).

W cenie oferty zawarte są:
- pełne wyposażenie techniczne sklepu i elegancki, nowoczesny wystrój – m.in. meble, zaplecze krawieckie, lada recepcyjna, gabloty, lustra, podesty, szafy wnękowe, oświetlenie wysokiej jakości - monitoring
- umowa najmu z zachowaniem atrakcyjnych warunków
- warunki handlowe z obecnie działającą tam marką
- wypracowana pozycja na lokalnym rynku

Możliwość dokupienia:
- obecnego zatowarowania sklepu
- warunków handlowych z obecnie działającą tam marką

Poważnych kontrahentów zainteresowanych salonem zapraszam do kontaktu, wówczas wyślę zdjęcia salonu oraz szczegółowe informacje.


Nieruchomości i urządzenia

Elegancki salon sukien ślubnych


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Relokacja

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków