Eko salon kosmetyczny • Cena: 350 000 zł
 • Przychody: 500 000 zł
 • Dochody: 200 000 zł
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 4
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam absolutnie unikatowy i niszowy salon piękności. Nisza – słow beauty, eko i wege, który jest znany i rozpoznawalny na rynku, doceniony w mediach, prasie i przez znane osoby, z dużym potencjałem rozwojowym. Położony w centrum Warszawy w topowej lokalizacji i w pełni wyposażony.
Wykonujemy manicure, pedicure, usługi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, urządzenia hi-tech, stylizacji oka i brwi, piercing i inne. Posiadamy sklep eko kosmetyków stacjonarnie w salonie oraz sklep internetowy.

W lokalu 110 m2 mieści się:
- recepcja
- 5 gabinetów(w tym jeden z prysznicem)
- 4 stanowiska manicure
- 2 stanowiska pedicure ze spa
- sekcja wizażu
- łazienka
- zaplecze i pokój gospodarczy
Do lokalu przynależą dwa prywatne miejsca parkingowe prywatne! Lokal jest bardzo ładnie urządzony i doświetlony przez duże okna.

Cena sprzedaży składa się na:
- przede wszystkim znaną markę
- bardzo dużą bazę klientów(większość klientek to stałe powracające od lat klientki), oprogramowanie versum, konto na booksy z 1000 pozytywnych opinii i oceną 4,9/5
- rozbudowany oraz bardzo aktywnie prowadzony instagram, duża ilość obserwujących i duża aktywność
- aktualne współprace ze znanymi influencerami i osobami medialnymi, współprace z magazynami(w których występujemy w roli eksperta)
- FB, stronę internetową wraz ze sklepem internetowym
- materiały marketingowe oraz kontent dla social media(duże archiwum oraz portfolio)
- wypracowane procedury
- wysokiej klasy autoklaw
- komputer, telefon
- całość gustownego wyposażenia, meble, łóżka, stanowiska mani, fotele spa do pedicure, akcesoria, duży zapas kosmetyków oraz towarów na sprzedaż, produkty med. estetycznej, narzędzia, wysokiej klasy urządzenia hi-tech: laser diodowy do depilacji, hifu 3d, oczyszczanie wodorowe 6 w 1, dermapen, urządzenie do przekłuwania uszu i nosa, kolczyki i inne. Dodatkowo naszą kolekcje roślin, które zachwycają klientki, w salonie jest dużo zieleni.

Do przejęcia zgrany zespół (4 osoby i dodatkowo współprace), dziewczyny pracują od dawna i są zainteresowane pozostać z marką. Na miejscu jest sprawdzony latami i doświadczony manager, obecność właściciela na co dzień nie jest wymagana.

W okolicy kilku km brak takiego typu usług. Dookoła liczne osiedla. Miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem i dobrą komunikacją.

Zapraszamy na prezentację salonu po umówieniu telefonicznym.
Zależy nam, aby nowy właściciel z pasją kontynuował naszą misję i zaopiekował się naszymi klientami. Wystarczy wejść i nic nie zepsuć, biznes jest rozpędzony i bardzo dobrze zorganizowany, miejsce wyróżnia się na rynku jak koncepcją, tak i realizacją.

Sprzedaję z powodu wyjazdu do USA, w innych okolicznościach nie zdecydowałabym się na sprzedaż, bardzo dużo serca zostało włożone w zbudowanie silnej i dochodowej marki.

Obroty ok 500 tyś., dochody średnio 10-20 tyś. w zależności od sezonu, salon nigdy nie był stratny, zawsze zarabia, nie ma problemów z płynnością.

Cena dotyczy sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa. Istnieje opcja sprzedaży całej spółki ze zdolnością kredytową, dobrą historią od 2012r., wówczas do ceny należy doliczyć 120 tys.(dochodzi jeszcze dodatkowy sklep internetowy, towary, oprogramowanie innego kierunku dochodu, umowy współpracy oraz samochód firmowy volkswagen passat)


Nieruchomości i urządzenia

urządzenia hi-tech, samochód ww passat, komputer, wyposażenie, kosmetyki i inne


Wsparcie posprzedażowe

1 mięs.


Powód sprzedaży

wyjazd za granicę

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków