Ecommerce dwa sklepy odzieżowe premium • Cena: 25 999 zł
 • Przychody: 1 000 zł
 • Dochody: 500 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 0
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep internetowy Premium!
Zacznę od tego że jest też gotowa strategia marketingowa! Facebook i google pozycjonuje się na hasła kluczowe które są już w pierwszej 4 wyszukiwania.
Jest też pełna obsługa marketingu którą się tym zajmuje. Sklep działa na zasadzie dropshippingu, klient kupuje, zamówienie wpada do sklepu i do hurtowni. Wtedy kiedy opłaci PayPal bądź inna metodą płatności należność do hurtowni- hurtownia od razu pakuje i wysyła. Praca tylko online, pracy obecnie przy sklepie jest ok 2h dziennie na początek nawet mniej.
Można też opłacic całą naleznosc do hurtowni na raz, nie pojedynczo. Klient kiedy kupuje, masz pieniądze po max 10min na koncie i wtedy opłacasz należność do hurtowni. Jeśli jestes na VAT UE, hurtowni płaci pan tylko netto!

Dla przykładu. Mamy produkt w hurtowni za 500 zł netto, ja obecnie sprzedaje go za 1690 zł. 1690 - VAT (VAT liczymy od tej kwoty) zostaje 1378,3zl - 500 zł dla hurtowni - zostaje nam w kieszeni 801,3 zł jak wiadomo z tego też pewnie pewien procent pójdzie na reklamę, podatek dochodowy itd.
Po transakcji otrzymujesz wszystkie niezbędne hasła dostępu do sklepu i zaczyna Pan działać -
Oczywiście wystawiam fakturę VAT oraz podpisujemy umowę kupna sprzedaży sklepu internetowego. W umowie jest zapis, mówiący o zakazie konkurencji dla Mnie względem sprzedanego sklepu, czyli jest gwarancją że nie stworzę takiego drugiego i nie będę robił konkurencji (jak chodzi o odzież) bo handel niestety u mnie wiedzie prym. W umowie jest zapis, iż stajesz się właścicielem sklepu oraz własności intelektualnej, więc po podpisaniu umowy oraz płatności, jestes właścicielem, domen, oraz wszystkich rzeczy, które są niezbędne do prowadzenia działalności.
Przed podpisaniem umowy, daje wgląd do faktur, dokumentacji żebyście państwo wiedzieli co po kolei było robione i jak. Mam też jedna z lepszych agencji marketingowych na ktorą można zrobić cesję umowy.

Cena za sklep to 25.999 netto MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI.
Koszt budowy sklepu poznasz przy podpisaniu umowy sprzedaży.
Sklep na woocomerce
Dostęp do hurtowni
Dostęp do domen oraz email
Dostęp do marketingu wgląd w reklamy
SKLEP JEST SWIEŻY, NIE OCZEKUJ 50TYS PIERWSZEGO MIESIĄCA...
Wszystko abyś mógł /mogła już działać.
Dodam że cena za sklep to cena za dwie domeny! Czyli można powiedzieć dwa rozwijające się sklepy.. chrisboutique.pl oraz chrisboutique.de czyli dwa spore rynki e-commerce w Europie. Każdy z tych sklepów działa tak samo.
Proszę osoby zdecydowane na rozmowy, AMATOROM DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam


Nieruchomości i urządzenia

10000


Wsparcie posprzedażowe

Firma marketingowa


Powód sprzedaży

Kolejna inwestycja

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków