Działające Przedszkole niepubliczne • Cena: 835 000 zł
 • Przychody: 2 200 000 zł
 • Dochody: 570 000 zł
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 9
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferta obejmuje działający, stabilny business. Przedszkole, położone w atrakcyjnej lokalizacji w jednej z centralnych dzielnic lewobrzeżnej Warszawy, dostosowane jest do pobytu 98 dzieci, funkcjonuje ponad 10 lat. Posiadamy dobry produkt – usługę opieki przedszkolnej, która od wielu lat zdobywa uznanie rodziców, zapewniając najwyższy poziom edukacji i opieki dla dzieci.

Transakcja obejmuje nabycie wszystkich praw wynikających z zawartych umów oraz wpisu do ewidencji placówek oświatowych (co uprawnia m.in. do otrzymywania dotacji na każdego ucznia w placówce), a także nabycie całego majątku przedszkola niezbędnego do prowadzenia dalszej działalności. Dodatkowo zapewniamy pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy, aby przejęcie przedszkola było jak najbardziej płynne. Nabywca uzyskuje dochód już od 1. miesiąca po płynnym przejęciu działającej placówki.

Działalność prowadzona jest w budynku wynajmowanym w oparciu o najem długoterminowy z atrakcyjną stawką czynszu. Możliwość dalszej działalności w okresie 10 lat lub dłużej. Istnieje możliwość zamieszkania na części drugiej kondygnacji (pokój, aneks kuchenny, łazienka).

W okresie 2018-2022 przedszkole uzyskiwało przychody roczne w granicach 1,6 – 2,2 mln PLN, planowane na rok 2023 i kolejne okresy 1,6 -2,2 mln PLN. Obecna liczba dzieci w przedszkolu na poziomie 60 dzieci z tendencją wzrostową. Dochód w granicach 600 tys. PLN rocznie. Przy liczbie dzieci 80-95 możliwy dochód w granicach od 1,1 mln do 1,4 mln PLN.

Całkowita cena sprzedaży wynosi 835 tys PLN.

Brak zobowiązań finansowych związanych z działalnością przedszkola, poza miesięcznymi zobowiązaniami bieżącymi. Brak konieczności finansowania kapitału obrotowego. Brak konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych (jedynie odtworzeniowe zakupy wyposażenia).Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi nabywcami. Dokumenty, a także inne informacje dotyczące przedszkola zostaną udostępnione potencjalnemu nabywcy po podpisaniu oświadczenia o zachowaniu poufności.

*Zdjęcie poglądowe.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy, aby przejęcie przedszkola było jak najbardziej płynne. Nabywca uzyskuje dochód już od 1. miesiąca po płynnym przejęciu działającej placówki.


Powód sprzedaży

Z uwagi na wiek oraz problemy zdrowotne planujemy ograniczyć naszą działalność zawodową

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków