Działająca działalność gospodarcza - ogrodnictwo na Białorusi • Cena: 16 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 16
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż jest istniejąca firma na Białorusi w branży ogrodniczej. Całkowita powierzchnia: 98 hektarów. 45 ha zajmuje sad jabłkowy, położony w 2012 roku. Ogród jest w fazie aktywnego owocowania. Pod jabłoniami nawadniano kroplówkę. Jest szkółka drzewka.42 ha to czarna porzeczka. Tej wiosny posadzono 5 hektarów młodych drzewek jabłoni, w 2020 roku planujemy posadzić kolejne 10 hektarów. Dogodna lokalizacja - niedaleko autostrady Brest-Moskwa.

Сena obejmuje wszystkie niezbędne urządzenia do utrzymania farmy:
- ciągniki,
- ładowarki,
- kombajny do zbierania jagód,
- przyczepy,
- samochody,
- a także baza produkcyjna o powierzchni 1,3 hektara,
- 2550 ton nowoczesnego przechowywania owoców,
- linia sortująca.

Przy sprzedaży jabłek nie ma problemu. Prawie wszystkie produkty są sprzedawane w Federacji Rosyjskiej: są stali klienci. Są stali pracownicy. Wydajność jabłek rośnie każdego roku, gdy rośnie młody ogród i rośnie owocowanie. W 2018 r wydajność jabłek wyniosła 800 ton, czarna porzeczka - 380 ton. Oczekiwana wydajność jabłek w 2019 r .: 1000 ton, w 2020 r .: 1500 ton, w 2021 r .: ponad 2500 ton (pełne owocowanie). W przyszłym roku planowane jest uruchomienie komór chłodniczych w nowoczesnym magazynie owoców na 2550 ton, co pozwoli na dłuższe przechowywanie jabłek, co oznacza, że ​​będą sprzedawane droższe wiosną i zimą. Planuje utworzenie linii do produkcji wyciskanych bezpośrednio soków i chipsów jabłkowych. Okres zwrotu zainwestowanych środków wynosi około czterech lat. Sad jabłkowy jako firma jest opłacalnym przedsięwzięciem z długoterminowymi perspektywami: po osiągnięciu progu rentowności przyniesie stabilne zyski przez 15–19 lat, po których drzewa owocowe będą musiały zostać odmłodzone.W razie potrzeby pomożemy w zarządzaniu gospodarstwem w ciągu roku po sprzedaży. Jest wideo z ogrodnictwa.

Więcej informacji udzielę osobiście.
Cena: 4 miliony dolarów. Powód sprzedaży: problemy zdrowotne.


Nieruchomości i urządzenia

Działka o powierzchni 98 hektarów z sadem jabłkowym, baza produkcyjna o powierzchni 1,3 hektara z zapleczem produkcyjnym, magazynami, nowoczesnym magazynem owoców, sprzęt rolniczy i motoryzacyjny


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

problemy zdrowotne

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków