Dwa sklepy spożywcze i minibar • Cena: 340 000 zł
 • Przychody: 2 000 000 zł
 • Dochody: 100 000 zł
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 6
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży są rentowne sklepy spożywcze oraz lokal gastronomiczny. Roczny obrót ponad dwa miliony złotych, zaś w miesiącach letnich ok. 250000 miesięcznie, przy marży uśrednionej 25% (na niektórych artykułach jest mniejsza marża ale na niektórych jest ponad 40%), sklepy dają całkiem pokaźne korzyści.
Na potwierdzenie przychodów, zainteresowanym okażę dok. księgową. Sklepy są samoobsługowe, mają powierzchnię po ok. 90 m kw.

W przypadku utrzymania jakości i poziomu prosperowania sklepów, w krótkim czasie koszty związane z zakupem obiektów się zwrócą. Z każdym rokiem odnotowana sprzedaż jest coraz większa. Oferowana do przejęcia działalność jest bardzo dochodowa, posiada stałych Klientów. Obiekty są obsługiwane przez samodzielną, zgraną i rzetelną ekipę pracowniczą, pracownicy z pewnością z chęcią podejmą pracę u nowego Pracodawcy.

Sprzedaż możliwa jedynie w całości


Nieruchomości i urządzenia

- pierwszy sklep stanowi własność hipoteczną wraz z działką o powierzchni 600 m kw. (jego wartość z wyposażeniem oraz działką stanowi 250000 zł),
- drugi lokal jest wynajmowany na bardzo korzystnych warunkach 400 zł brutto/miesięcznie - obecnie podpisana umowa najmu jest jeszcze ważna przez 7 lat, jednak jest możliwość wydłużenia tego okresu, wartość sklepu wyceniam na 50000 zł tytułem odstępnego oraz kompletnego wyposażania,
- budynek gastronomiczny znajduje się na działce przy pierwszym sklepie, posiada powierzchnię ok. 22 m kw. jest w pełni wyposażony w urządzenia gastronomiczne, lodówki i inne oraz oczywiście odbiór sanepidu, (wartość wraz z wyposażeniem wyceniam na kwotę 40000 zł).

Obiekty znajdują się w dogodnej lokalizacji, posiadają parkingi i dogodny dojazd, jeden bezpośrednio z drogi krajowej, drugi z drogi powiatowej. Położone są przy rozbudowujących się osiedlach domków jednorodzinnych w okolicy miasta powiatowego. Sklep z pełnym wyposażeniem:
- monitoringiem,
- alarmem,
- czytnikami,
- komputerami i oprogramowaniem, itp.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Sprzedaż z powodów osobistych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków