Dwa sklepy ogólnospożywcze - Grodzisk Mazowiecki • Cena: 600 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do odstąpienia biznes zajmujący się sprzedażą produktów ogólnospożywczych .

Firma działa na rynku lokalnym od 25 lat gdzie wyrobiła sobie stałych klientów , ale przez to , że Grodzisk Mazowiecki jest miastem, które ciągle się rozwija i powstaje wiele nowych osiedli mieszkalnych sklepy pozyskują coraz więcej nowych klientów. W skład biznesu wchodzą dwa sklepy ogólnospożywcze . Firma posiada szeroko rozwiniętą sieć kontaktów handlowych z dostawcami.
Sklep nr 1 jest przy głównej trasie w Grodzisku Mazowieckim , znajduje się przy jednym z najczęściej uczęszczanych ciągów pieszych , obok sklepu znajduje się parking . Sklep składa się z sali sprzedażowej ok 80 m, zaplecze ok 20 m, chłodnia do magazynowania, piwnica( obecnie wykorzystana na dodatkowe zaplecze), wc dla pracowników ( kasjerek) . Wejście od strony zaplecza jest bardzo wygodne co bardzo ułatwia przyjęcie dostaw . Oprócz tego do sklepu przynależy również pierwsze piętro budynku, które posiada własną dobrze wyposażoną kuchnię oraz 2 pomieszczenia na biura , osobne wc dla pracowników biurowych zarówno biuro jak i sklep posiada klimatyzację. Sklep zostanie sprzedany z pełnym umeblowaniem : 3 lady chłodnicze( 5 lat), witryna cukiernia (5lat ), 4 zamrażarki , regały sklepowe, regały znajdujące się na zapleczu ; biuro : do uzgodnienia. Czynsz sklepu łącznie z wynajęciem biura ( z którego zarządzamy oba sklepami ) 10 000 zł/ netto za (ok 200m całość - piwnica , sklep, zaplecze, biuro ). Sklep posiada własnym monitoring oraz alarm przeciwwłamaniowy.
towar znajdujący się na sklepie : sprzedaż według inwentaryzacji .( ok 100 k)
w okolicy znajdują się ;
200m do centrum Grodziska Mazowieckiego
100 m do Centrum Kultury
100 m do Ratusz w Grodzisk Mazowiecki
500 m do WKD

Sklep nr 2 znajduje się w centrum Grodziska Mazowieckiego przy jednym z najczęściej uczęszczanych ciągów pieszych . Sklep ma ok 110 m z czego sala sprzedażowa ok 80 m w formie prostokąta , reszta to zaplecze , duża chłodnia do magazynowania, pomieszczenie socjalne. Sklep posiada monitoring oraz alarm przeciwwłamaniowy . W skład sprzedaży wchodzą :
5 lad chłodniczych , 3 zamrażarki , regały sklepowe. regały znajdujące się na zapleczu .
Sklep posiada dodatkowy magazynek do przechowywania ( w cenie czynszu) . Wejście od zaplecza jest bardzo dobrze dostosowane do łatwego przyjęcia dostaw.
Czynsz : 6800 zł/ netto
towar znajdujący się na sklepie : sprzedaż według inwentaryzacji . ( ok 150k)
Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków