Dwa sklepy internetowe • Cena: 125 000 zł
 • Przychody: 360 000 zł
 • Dochody: 125 000 zł
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 0
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dwa dobrze prosperujące sklepy internetowe, zajmujące się sprzedażą kluczy do gier/oprogramowania. Biznes, który oferuję, jest w 100% biznesem on-line, co jest jego dużym atutem, ponieważ można zarządzać nim z dowolnego miejsca.

W momencie wystawienia oferty biznes działa 6 miesięcy (od 1 listopada 2022 r.), średni miesięczny obrót z tego okresu to 29 690 zł, zaś średni miesięczny obrót z ostatnich 3 miesięcy (marzec, kwiecień, maj) wynosi już 41 363 zł. Po uwzględnieniu wszystkich kosztów takich jak zakup kluczy, prowizja Allegro, koszty reklamy, koszt automatu do automatycznej wysyłki kodów, średnia marża z całego okresu prowadzenie biznesu na sprzedanym produkcie wynosiła 35%, więc zysk na czysto za ostatnie 3 miesiące to przeszło 40 tys. zł.

Sklep chcę sprzedać za niecały roczny zysk z działalności. Dodatkowo oferuję listę produktów, o które bez problemu można poszerzyć ofertę sklepu. Mam również ustalone warunki umowy na sprzedaż kluczy do programów antywirusowych AVG, AVAST oraz NORTON360. W przypadku kluczy do programów antywirusowych na Allegro wymagana jest zgoda producenta oprogramowania, która również wchodzi w skład oferty po podpisaniu umowy z dystrybutorem.

Biznes praktycznie bezobsługowy. W skład obowiązków wchodzi uzupełnianie zapasów kodów w automacie oraz odpowiedzi na pytania/reklamacje klientów.

Oferuję cały biznes i wszystko, co z nim związane:
- dwa rozwinięte konta Allegro,
- profesjonalne grafiki budujące wizerunek marki,
- know-how,
- kontakty do zaufanych dostawców.

W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Tak, do czasu kiedy będzie taka potrzeba. Biznes jest jednak łatwy w obsłudze, więc pełna obsługa sklepu przez nowego nabywcę powinna mieć miejsce praktycznie od razu.


Powód sprzedaży

Powody, dla których chcę sprzedać biznes, to potrzeba pozyskania gotówki na inny biznes, na którym chcę się skupić w 100% + kwestie podatkowe.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków