Dwa przedszkola wraz z częścią żłobkową • Cena: 1 250 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 20
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferta dotyczy sprzedaży całej zorganizowanej części przedsiębiorstwa, składającego się z dwóch przedszkoli niepublicznych (wraz z częścią żłobkową w każdym z nich), zlokalizowanych na warszawskim Ursynowie oraz w Piasecznie.

Obie placówki mają ugruntowaną pozycję na rynku, funkcjonują od ponad 10 lat i cieszą się nienaganną opinią rodziców. Posiadają wszystkie niezbędne wpisy, takie jak: sanepid, straż pożarna, wydział budownictwa, wpis do rejestru placówek oświatowych.

Oba przedszkola mają przyznaną subwencję oświatową, a oprócz tego placówka na Ursynowie ma również podpisaną długoterminową umowę z Urzędem M. St. Warszawy na dofinansowanie kilkunastu miejsc dla dzieci żłobkowych. Łącznie do obydwu placówek uczęszcza około 90 – 100 dzieci.

Placówki są w pełni umeblowane, wyposażone i remontowane na bieżąco wedle potrzeb. Niewątpliwą zaletą jest pełna, doświadczona, stała, dobrze zgrana kadra, począwszy od Pani Dyrektor poprzez nauczycielki i pomoce, na Paniach Sprzątających i Kucharkach kończąc. Placówki posiadają nową, dobrze wypromowaną stronę internetową oraz profil na Facebooku, które są na bieżąco moderowane przez dedykowaną do tego osobę.

Brak zobowiązań finansowych związanych z działalnością przedszkola, poza bieżącymi wydatkami przewidzianymi na funkcjonowanie placówek. Transakcja obejmuje sprzedaż praw i obowiązków wynikających z zawartych umów oraz wpisu do ewidencji placówek oświatowych, a także nabycie całego majątku przedszkoli niezbędnego do prowadzenia dalszej działalności.

Więcej szczegółów przedstawimy na spotkaniu, wyłącznie po podpisaniu umowy o poufności.

*Zdjęcie poglądowe.


Nieruchomości i urządzenia

Jedna placówka mieści się w dużej, wynajmowanej willi z pięknym ogrodem.
Druga placówka mieści się na dużym warszawskim osiedlu, w wynajmowanym lokalu usługowym.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy wsparcie w pierwszym okresie „szkoleniowo-wdrożeniowym”, aby przejęcie placówek było jak najbardziej bezproblemowe. Nowy właściciel cieszy się generowanym dochodem już od momentu formalnego przekazania placówek.


Powód sprzedaży

Brak wystarczającej ilości godzin w dobie. Właściciel jest zaangażowany w inne firmy w zupełnie innych sektorach gospodarki, które angażują go czasowo bardziej, niż początkowo zakładano. W związku z powyższym brakuje czasu, aby wystarczająco angażować się w pracę placówek. Nie chcąc doprowadzić do zaniedbania tego przedsiębiorstwa, lepiej przekazać je w ręce osób, które będą mogły się bardziej zaangażować.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków