Drogeria kosmetyków naturalnych • Cena: 57 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep internetowy - drogerię z kosmetykami naturalnymi, produktami codziennego użytku dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Obecnie w sklepie jest ponad 170 kategorii i ponad 1500 produktów, z ogromnym potencjałem dalszego poszerzenia asortymentu. Sklep działa od 2018. Prowadzimy go samodzielnie z żoną i stanowi dodatkowe źródło dochodu. To autorska platforma sprzedażowa stworzona przez firmę informatyczną, zgodnie z określonymi oczekiwaniami i funkcjami. Zaprogramowane do automatyzacji z systemami sprzedażowo- magazynowymi (Subiekt GT) i połączone przez API z platformami kurierskimi (Inpost, DPD, Fedex, Poczta Polska). Sprzedaż wspierana jest przez działania agencji reklamy Ads, SEO, ceneo, pushpushGO.

Sklep jest mocno promowany w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, z dużą ilością obserwujących. Samodzielnie tworzymy materiały marketingowe i grafiki na stronę, do postów i instastory.

Posiadamy własną powierzchnię magazynową i towar na miejscu. Nie prowadzimy dropshoppingu. Obecny stan magazynowy asortymentu jest na poziomie około 65000 zł netto. Towar zamawiamy na bieżąco, bezpośrednio od producentów. Mamy odpowiedni zapas kartonów i wypełniaczy. Mamy wypracowany standard pakowania, stosujemy zasady ZERO waste, nie używamy żadnego plastiku.
Dobrą opinię sklepu wypracowaliśmy dzięki dużej dostępności towaru i tempa wysyłki (to dla nas priorytet).

Podana cena 57000 zł netto (zwolniona z podatku VAT). dotyczy sprzedaży pełnowartościowego sklepu z pełnym oprogramowaniem oraz zapleczem IT (serwer, poczta, domena, certyfikat SSL i service desk) oraz materiałami marketingowymi (prawa autorskie, projekty, wydruki). Gwarantujemy szkolenie z funkcjonalności i wypracowanych standardów. Do tej ceny należy doliczyć wartość magazynu, która będzie wyliczona na dzień sprzedaży sklepu(po inwentaryzacji).
Firma idealna dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą lub szukają gotowej strony internetowej albo rozszerzenie o kolejny brand i tym samym zwiększenie kanału dystrybucji.

Cena do negocjacji.

Zapraszamy do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Sprawy osobiste i prowadzony inny biznes

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków