Drogeria internetowa • Cena: 289 000 zł
 • Przychody: 900 000 zł
 • Dochody: 100 000 zł
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Drogeria internetowa działa na rynku e-commerce od 2015 roku. Marka jest popularna w branży kosmetycznej. Sklep znajduje się na 1 miejscu w Google na hasła o tematyce "naturalna drogeria" i na 3 miejscu w tej tematyce znajduje się profil na facebooku.

W magazynie znajdują się aktualnie produkty o wartości hurtowej blisko 60 000 złotych na przestrzeni ok. 30m2. Wartość obrotów w 2020 roku przekroczyła 1 100 000 zł. Średni koszyk na poziomie 115 zł. Marża na poziomie 30%.

Sklep od początku istnienia zbierał dane do piksela Facebooka oraz Google Analitics. Główny ruch na sklepie - SEO, Google Ads, mniejszy ruch z Facebook i Instagram z potencjałem na rozwinięcie kolejnych kanałów, np. Allegro, Amazon, Shopee, Ceneo. Setki powracających klientów. Świadczą o tym opinie na sklepie zadowolonych klientów, gdzie średnia ocena sklepu 4,9 z ponad 1500 opinii.

Niskie koszty prowadzenia biznesu, nowy właściciel w zupełności sam jest w stanie prowadzić sklep.

Bardzo duże zainteresowanie dropshippingiem, o co można rozwinąć działalność drogerii, nie generując dodatkowych kosztów inwestycyjnych, bazując na grupie docelowej wygenerowanej przez potencjalnych zainteresowanych tego rodzaju działaniami.

Przez ostatni rok wprowadzone zostały kluczowe zmiany na stronie internetowej, takie jak np. wykorzystywanie możliwości dodatkowych aplikacji generujących ruch oraz konwersje na sklepie, poszerzenie bazy danych klientów do wysyłki newsletterów, wprowadzenie działań influence marketingu, co generuje wciąż rosnące zainteresowanie popularnych influencerek promowaniem drogerii, modyfikacja wersji mobilnej, aby jak najlepiej dostosować zakupy pod klienta korzystającego z telefonu komórkowego, negocjacja najlepszych cen hurtowych u sprawdzonych kontrahentów, rozbudowanie sprawdzonych działań marketingowych na płaszczyźnie social media, zbudowanie internetowej społeczności poprzez regularne dodawanie edukacyjnych treści dotyczących naturalnej pielęgnacji, stałe monitorowanie rynku oraz cen i wprowadzanie bieżących zmian na sklepie, regularnie dodawane nowości z poszczególnych marek, aby utrzymywać zainteresowanie klientów ofertą.

Dla kogo:
Jeśli interesujesz się prężnie rozwijającym się e-commerce, jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje nowych wyzwań, chcesz rozwinąć nowy biznes z dużym potencjałem branży sprzedaży internetowej. Jeśli chcesz zainwestować kapitał w dochodową branżę. Lubisz gotowe produkty inwestycyjne z potencjałem na ekspansję na rynki zagraniczne. A może rozwijasz już swoje sklepy w e-commerce i widzisz kolejne możliwości przekształcając sklep na dropshipping.

Dla kogo jeszcze:
Jeśli lubisz naturalne produkty i chcesz wypracować dodatkowe źródło dochodu. Dla kobiety, która lubi kontakt z klientkami - 90% klientów to kobiety. A może chcesz kupić biznes dla żony, córki lub partnerki to ta oferta jest dla Ciebie. Jeśli chcesz wykorzystać ogromny potencjał social mediów, znasz się na marketingu i potrzebach kobiet.

Cena: 219 000 zł + towar ok. 60 000 zł (do negocjacji)
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


Nieruchomości i urządzenia

W ofercie znajduję się:
1. Rozpoznawalna Marka drogeryjna;
2. Wypozycjonowana domena internetowa opłacona na najbliższe 6 miesięcy;
3. Nowoczesny Sklep Graficzny;
4. Baza Klientów - ponad 36 000 adresów e-mail i numerów telefonu;
5. Magazyn z pełną i bieżącą inwentaryzacją bez produktów z krótkim terminem ważności;
6. System rozliczeń i integracji wysyłek z magazynem;
7. Konta Social Media (facebook: 8800 polubień, instagram: 4250 obserwatorów);
8. Google Ads / google analitycs z kilkuletnią historią i wypracowaną pozycją;
9. Konta Allegro, BaseLinker, SellIntegro, Ceneo;
10. Pełne wdrożenie dla nowego klienta;
11. Konta b2b z poszczególnymi producentami na wynegocjowanych wcześniej warunkach handlowych;
12. Przekazanie sprawdzających się strategii marketingowych i pomysłów;
13. Kontrakt reklamowy z popularną osobą publiczną do czerwca 2023, zapewniający regularną promocję z dotarciem do kilkuset tysięcy odbiorców;
14. Wszystkie niezbędne szablony graficzne, kolorystyka, styl prowadzenia strony o social mediów;
15. Wyposażenie:
- regały,
- kartony,
- koperty / foliopaki,
- wypełniacze,
- drukarka,
- drukarka termiczna do etykiet,
- komputer / monitor / klawiatura / myszka,
- folie bąbelkowe,
- taśmy klejące,
- kilkaset próbek i ulotek od producentów,
- przydatne akcesoria biurowe / magazynowe,
- biurka / szafki.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy kilkudniowe szkolenie z funkcjonowania sklepu, wysyłek, towaru i przyszłościowych strategii oraz szczegółowe omówienie wszelkich niejasnych kwestii, a po przejęciu sklepu kilkumiesięczne doradztwo techniczne i marketingowe w ustalonej obopólnie liczbie godzin w formie telefonicznej lub mailowej.


Powód sprzedaży

Osobiste, brak czasu na dalszy rozwój.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków