Domki Letniskowe 6 szt. - Ośrodek Abisynia Kaszubska • Cena: 1 550 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferujemy nowy, funkcjonujący i rentowny ośrodek letniskowy, w którego skład wchodzi sześć nowych, drewnianych, kaszubskich domków letniskowych /docelowo osiem/ z tarasami dla max. 6 osób, w pełni wyposażonych.

Mamy stałych gości, szeroką bazę klientów, dobrze rozwinięte social media: Facebook oraz portale turystyczne: Booking, E-turysta, Nocowanie, materiały marketingowe np: logo, wizytówki, ulotki, regulamin, przewodniki, mapy. Nasza działalność jest rekomendowana przez Lokalną Organizację Turystyczną - Serce Kaszub.

NASZE DOMKI W ABISYNI KASZUBSKIEJ, położone są w malowniczej, spokojnej miejscowości MIĘDZY JEZIORAMI WDZYDZKIM A WIELEWSKIM, nieopodal RZEKI WDY, dzięki czemu stanowią idealną bazę wypadową dla osób, które chciałby bliżej poznać przepiękny REJON KASZUB. Wolny czas można spędzić korzystając z niezliczonych tras przystosowanych do wędrówki pieszej /Nordic Walking/, rowerowej /min. Pętla Wdzydzka, Geocaching/, konnej /stajnia Borsk/ oraz spływów kajakowych po rzece Wdzie, które organizujemy. Jest to raj dla żeglarzy /tzw. Kaszubskie Morze - J. Wdzydzkie/, pilotów, paralotniarzy oraz miłośników lotów widokowych /Lotnisko w Borsku/, wędkarzy, grzybiarzy a także myśliwych /tereny łowieckie/.


Nieruchomości i urządzenia

Wnętrze każdego z sześciu domków to salon /kanapa z pościelą syp. - 2 osoby/ z wyposażonym aneksem kuchennym /kuchenka elekt., lodówka, czajnik, naczynia, zlew/, sypialnią /2 łóżka z pościelą - 2 osoby/, antresolą /2 łóżka z pościelą - 2 osoby/ oraz łazienką z prysznicem. Ponadto, domek posiada przestronny taras wraz z miejscem do grillowania. Na terenie ośrodka znajduje się ruska bania opalana drewnem, nieopodal jest wydzielony, gminny plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalnią, małą karuzelą, drabinkami, boiskiem do gry w piłkę nożną i siatkową. Na zamkniętym, ogrodzonym terenie znajduje się 6 oddalonych od siebie domków wraz ze stacjonarnymi miejscami do grillowania.


Wsparcie posprzedażowe

Przekazanie kontaktów do osób sprzątających i pomocy technicznej. Przekazanie praw do strony www i przekierowanie strony na FB. Udostępnienie danych na portalach noclegowych. Przekazanie drukowanych materiałów promocyjnych.


Powód sprzedaży

Względy zdrowotne

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków