Dochodowy dom pod biznes turystyczno-wypoczynkowy nad morzem w Łebie • Cena: 1 249 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1980
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż dochodowy dom z niewykorzystaną działką w świetnej lokalizacji, w samym centrum Łeby przy ul. Kościuszki 20. Nieruchomość położona jest w nadmorskim, uzdrowiskowym kurorcie, w odległości ok. 250 m w linii prostej od plaży Morza Bałtyckiego oraz ok. 1000 m od Jeziora Sarbsko.
Dom posiada na parterze trzy lokale handlowe z bezpośrednim wejściem z głównej łebskiej ulicy, z bardzo dużym natężeniem ruchu pieszych i samochodowym. Ponadto cztery pokoje 3 / 4-osobowe, trzy pokoje 2-osobowe, pokój magazynowy, pokój dla administratora budynku, magazynek, kuchnię, małą altankę oraz dużą niewykorzystaną w pełni działkę.

Dom jest przygotowany na jednoczesne przyjęcie 22 gości.

Działka posiada 492 m2. Dom główny oraz lokale na froncie to powierzchnia 257 m2 plus magazynek 15 m2. Zabudowanie tylne o powierzchni ok. 46 m2.

Wszystkie pokoje wyposażone są w oddzielne łazienki z WC, czajniki, stoły, krzesła, łóżka.

Budynek bardzo zadbany, zlokalizowany – centrum miasta, na wprost skwerku Rybaka, co gwarantuje stały przepływ Klientów. Obiekt posiada stałych gości, którzy co roku spędzają wakacje w Łebie.

Nieruchomość idealna do rozbudowania.


Ponadto właściciel sąsiedniej działki jest zainteresowany sprzedażą przylegających garaży, co dodatkowo mogłoby zwiększyć atrakcyjność działki o dodatkowe wejście ze strony Kanału, dobudowania nieruchomości przy tylnej działce, jak i boku.

Możliwości wykorzystania atrakcyjności położenia nieruchomości są ogromne, co w praktyce czyni wynajem pokoi w sezonie letnim bezproblemowym.

W ostatnich latach otrzymywaliśmy różne intratne oferty, których nie przyjmowaliśmy ze względu na ich długoterminowość. Przykładowo: otwarcie kawiarni z dużymi oknami na park na piętrze domu, połączenie dwóch lokalów frontowych i postawienie na całej działce sezonowego budynku na sprzedaż markowych ubrań (outlet), gry vendingowe w jednym lokalu i calej działce.

Nieruchomość nie została rozbudowana aby nowy właściciel mógł spełnić własną wizję inwestycji.


Nieruchomość bezpośrednio od właściciela, bez obciążeń hipoteką.

Cena: 1.249.000 PLN (milion dwieście czterdzieści dziewięć tysięcy złotych)

Kontakt [dane ukryte]

Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


Nieruchomości i urządzenia

Nieruchomość z potencjałem rozbudowania w zależności od wizji nowego właściciela. Przykładowo istnieje możliwość zabudowy całej działki na parterze uzyskując lokal o powierzchni ok. 470 m2 w samym centrum Łeby. Ponadto istnieje możliwość rozbudowania domu o jedno piętro wyżej lub dobudowy pomieszczeń na restaurację na niewykorzystanej działce, połączenia lokali na jedno duże pomieszczenie, ogród piwny przy samym parku.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest wyjazd obecnych właścicieli.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków