Dobrze rozwijający się salon sukni ślubnych i wieczorowych Gotowy rozpoznawalny biznes z dobrymi opiniami Łuków lub Warszawa • Cena: 100 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dobrze rozwijający się salon sukni ślubnych i wieczorowych- Lauris Moda Ślubna.
Salon prowadzony od 2016 r. mieści się w ścisłym centrum Łukowa przy głównej ulicy przejazdowej Siedlce-Lublin (możliwość kontynuacji prowadzenia salonu w Warszawie lub okolicach-informacje na końcu ogłoszenia)!
Poprzez wypracowaną dobrą opinię, branding oraz świetną lokalizację miejsce jest rozpoznawalne w Łukowie i pobliskich miastach.
Salon wystawiony w idealnym momencie tuż przed sezonem ślubnym 2019, powodem sprzedaży jest nagła konieczność przebywania większej części czasu za granicą.

W cenie ok. 50 sukni ślubnych (modele pokazowe) wraz z dodatkami (bolerka, futerka, welony, ozdoby do włosów, biżuteria), suknie komisowe oraz zamówienia na suknie ślubne na 2019 r., ok. 200 sztuk sukni wieczorowych i wizytowych dla Pań w każdym wieku. Suknie wieczorowe sprzedawane cały rok (studniówki, sylwester, wesela – dla druhen, gości weselnych, mam państwa młodych, komunie itp.).
Poza towarem w cenie znajduje się także wyposażenie salonu:
- manekiny – 44 szt.
- kanapa, fotele, stoliki, gabloty
- przymierzalnie, szafy wnękowe z wieszakami
- recepcja z wyposażeniem
- podesty, lustra, dekoracje itp.

Lokal z dużymi witrynami ekspozycyjnymi znajduje się na parterze budynku. Wynajmowany w bardzo dobrej cenie, po generalnym remoncie : wymienione witryny, wejście od ulicy, elewacja, nowe oświetlenie, odświeżone ściany, wymienione podłogi, ogrzewanie, klimatyzacja. Powierzchnia lokalu: 83,5m2 (powierzchnia sprzedażowa, zaplecze socjalne, toaleta). Na zapleczu miejsce z maszyną do szycia do poprawek krawieckich.

Suknie ślubne dostępne w salonie powstały w zgodzie z najnowszymi trendami, szyte z nowoczesnych koronek i tkanin odpowiadających oczekiwaniom także wymagających Panien Młodych szukających oryginalnych pomysłów. Suknie w różnych stylach: boho, rustykalnym, glamour jak i tradycyjnym-klasycznym. Zapewniam kontakt do hurtowni tkanin ślubnych, sprawdzonych krawców oraz wszelkie informacje ułatwiające możliwość kontynuacji sprzedaży i szycia aktualnych projektów.
Współpracuję także ze sprawdzonym producentem sukni ślubnych, który oferuje atrakcyjne ceny, rzetelne wykonanie, możliwość modyfikacji modeli na życzenie klientki, nienaganny kontakt z managerką.

Dużym atutem motywującym klientki do zakupu w salonie jest możliwość skorzystania po ślubie z opcji komisu. Komis dostępny wyłącznie dla osób, które zakupiły suknię w salonie. Jest to nie tylko dodatkowa forma zarobku, ale dzięki temu w salonie mogą być dostępne również suknie np. zmodyfikowane na życzenie- co może zainspirować kolejne klientki.

Cena uwzględnia przejęcie praw do korzystania z logotypu z zachowaniem tej samej czcionki i kolorystyki, stronę www, pocztę e-mail, profile na portalach społecznościowych: Instagram i Facebook, materiały z sesji zdjęciowych, materiały promocyjne (ulotki, vouchery), katalogi. Profil na Facebooku prowadzony jest od początku istnienia salonu w sposób ciągły- publikacje profesjonalnych sesji zdjęciowych salonu oraz sesji ślubnych nadesłanych przez klientki, organizowanie konkursów profilowych i akcji promocyjnych, filmy i zdjęcia z imprez oraz pokazów mody, w których salon uczestniczył.

Firma posiadała wykupioną reklamę oraz profil na portalu Wedding.pl, a także reklamy na portalach Instargram i Facebook (promowanie postów i spersonalizowane reklamy tematyczne tworzone w menadżerze reklam).

Salon brał udział w targach ślubnych w Siedlcach i w Łukowie w latach 2017 i 2018, gdzie odbywały się pokazy naszych sukni ślubnych i wieczorowych. W trakcie ostatnich, grudniowych targów klientki otrzymywały w prezencie bony rabatowe na zakup sukni ślubnej. Wynikiem uczestnictwa w tego typu imprezach jest coraz większa rozpoznawalność marki nie tylko w Łukowie, ale także Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Radzyniu Podlaskim (gdzie nie ma salonów sukien ślubnych), Międzyrzecu Podlaskim (gdzie jest 1 salon sukien ślubnych), Białej Podlaskiej, Kocku itd., oraz zdobycie kontaktów biznesowych z organizatorami i wystawcami. Salon otrzymał zaproszenie do udziału w kolejnych edycjach.

Obecnie vouchery rabatowe na zakup sukni ślubnej dostępne są dla klientek także we współpracujących z salonem: salonach urody, domach weselnych, u jubilerów, firmie oferującej usługi fotobudki (wręczane w biurze oraz w trakcie wesel).

Salon uczestniczył w sesjach plenerowych (Lublin, Bieszczady) wykonanych przez profesjonalnych fotografów. Współpraca oparta jest na zasadach barteru.

UWAGA! OSOBY NIEZAINTERESOWANE PROWADZENIEM BIZNESU W ŁUKOWIE:
Atrakcyjnym rozwiązaniem jest także kontynuacja prowadzenia salonu nie w Łukowie lecz w Warszawie lub okolicach, ponieważ dotychczas posiadałam klientki również z Warszawy i okolic umożliwiając im przymiarki w Ząbkach (szczegóły na spotkaniu).


Nieruchomości i urządzenia

Szczegóły w ogłoszeniu


Wsparcie posprzedażowe

Szczegóły w ogłoszeniu


Powód sprzedaży

Nagła konieczność przebywania dużą ilość czasu za granicą

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków