DirectAdmin - 182 licencje na całe życie, aby uniknąć podwyżki cen cPanel • Cena: 34 950 zł
 • Przychody: 0 zł
 • Dochody: 0 zł
 • Rok założenia: 1990
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Sprzedajemy 182 licencje na całe życie (lifelong) DirectAdmin (DA) w cenie katalogowej 34950 zł . To dobry czas je kupić, ponieważ:
a) Główny konkurent - cPanel - właśnie zrezygnował z nieograniczonej liczby licencji i znacznie podniósł cenę cPanel
b) DirectAdmin właśnie wycofał nowe licencje DA lifelong, na całe życie, (ale zachowuje ważność istniejących licencji DirectAdmin, takich jak nasza)
Nasza oferta jest szczególnie interesująca dla dużych dostawców hostingu, którzy są szczególnie dotknięci wzrostem cen cPanel.
Aby pokazać wpływ podwyżek cen cPanel, podam konkretny przykład z życia, podany przez firmę hostingową Steadfast. Przed tym wzrostem cen jeden z klientów płacił 200 USD rocznie na cPanel za nieograniczoną liczbę kont w zwirtualizowanej instancji chmury. Po wprowadzeniu nowego modelu cenowego, cennik cPanel za licencję podstawową wynosi 45 USD miesięcznie, ale jest ograniczony do 100 kont, z dodatkowymi kontami po 0,20 USD miesięcznie. Klient Steadfast ma 1400 kont w tej jednej instancji w chmurze, jako, że hostują wiele małych, statycznych witryn lub prosty hosting DNS. Oznacza to, że miesięczny koszt dla niego wynosi teraz 45 USD + (0,20 USD x 1300 dodatkowych kont) = 305 USD / miesiąc. Jego koszt wzrósł z 200 USD rocznie do 3660 USD rocznie, co oznacza wzrost kosztu o 1730%.
Dlatego jeśli jesteś dużym dostawcą usług hostingowych, możesz uniknąć podobnego ogromnego wzrostu kosztów panelu administracyjnego, kupując nasz pakiet DirectAdmin zawierający 182 licencje za 34950 zł Koszt jednostkowy licencji lifelong - na całe życie wynosi więc 50 USD, co równa się katalogowej cenie zakupu licencji DirectAdmin. Nie jest to już jednak aktualne, ponieważ Direct Admin właśnie anulował sprzedaż nowych licencji DirectAdmin lifelong - na całe życie.
Direct Admin Web Control Panel to graficzny internetowy panel sterowania hostingu zaprojektowany w celu ułatwienia administrowania stronami internetowymi. DirectAdmin jest często nazywany DA w skrócie.
Direct Admin jest kompatybilny z kilkoma wersjami CloudLinux, Red Hat, Fedora Core, Red Hat Enterprise Linux, CentOS, FreeBSD, Ubuntu i Debian.
DirectAdmin zapobiega przestojom poprzez automatyczne przywracanie po awarii.
Został zaprogramowany jako najszybszy dostępny panel sterowania.
Sprzedaję powyższe licencje DirectAdmin na całym świecie.
Skorzystaj więc z tej wyjątkowej możliwości zakupu nieograniczonych, lifelong - trwających całe życie licencji DirectAdmin, aby uchronić się przed podwyżką cen cPanel i utrzymać konkurencyjność swej firmy hostingowej.
PS. Nabywcy z Unii Europejskiej podlegają podatkowi VAT.


Nieruchomości i urządzenia

Wartość sprzedawanych aktywów to


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków