Catering Dietetyczny • Cena: 120 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam catering dietetyczny, marka znana i działająca na terenie Krakowa i okolic.

Sprzedam całość przedsiębiorstwa : wizualizację firmy, w pełni zautomatyzowaną stronę www\, markę cateringu, z recepturami, know-how, bazą klientów, sprzęty, umowa najmu, pracownicy ,dietetyk, kontakty handlowe, dostawcy, partnerzy biznesowi, Haccp, lokal odebrany przez sanepid itp.) za kwotę 120.000 zł (do negocjacji) - przedsiębiorstwo byłoby wolne od zobowiązań.

Istnieje również możliwość sprzedaży spółki obecnie działającej w ramach marki, z należnościami, tutaj cena jest do uzgodnienia,


W chwili obecnej catering działa i jest gotowy do rozwinięcia. Właściciele sprzedają catering w związku ze zmianą planów życiowych jednego ze wspólników.

Catering dietetyczny to prężnie rozwijająca się branża. Jeśli myślisz o tego typu biznesie - nie ma lepszej okazji. W ramach tej oferty oferujemy ugruntowaną na rynku, , markę znaną i lubianą przez klientów, z pełnym know-how, logiem, mediami społecznościowymi, recepturami dań, które stanowią o wyjątkowości i są źródłem popularności wśród klientów - wreszcie, bazę aktywnych klientów. Tym samym, zaczynasz działalność z dużym plusem.

Szczegóły po kontakcie mailowym / za pomocą portalu.
Możliwości rozwoju:
Nawiązane relacje z licznymi partnerami, marka rozpoznawalna, wstępne rozmowy na temat współpracy z E.Chodakowską.


Nieruchomości i urządzenia

Umowa najmu lokalu, Lokal w pełni wyposażony w sprzęty kuchenne, magazyny, chłodnie oraz biuro. Przystosowany wedle projektu oraz odebrany przez sanepid bez najmniejszych zastrzeżeń.


Wsparcie posprzedażowe

Know how, pomoc we wdrożeniu, program - zautomatyzowanie zamówień , możliwości tworzenia jadłospisów a także ustalania tras dla kierowców, wszystko przygotowane pod tę firmę.


Powód sprzedaży

Zmiana sytuacji osobistej jednego ze wspólników.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków