Całodobowy lokal gastronomiczny/pizzeria z 15-letnią tradycją w Sopocie • Cena: 290 000 zł
 • Przychody: 1 000 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2005
 • Liczba pracowników: 6
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Jeśli poszukujesz solidnego, stabilnego, rozkręconego i przynoszącego konkretne zyski biznesu, to oferta właśnie dla Ciebie.

Do sprzedaży będący 14 lat na rynku, lokal gastronomiczny zlokalizowany w Sopocie nieopodal głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Lokal położony jest z dala od centrum kulinarnego Sopotu i w najbliższej okolicy nie posiada konkurencji. W ofercie oprócz pysznej pizzy znajduje się również pełen zestaw dań obiadowych. Sala sprzedażowa oraz zaplecze po kompleksowym remoncie wykonanym na przełomie 2018/19 roku. Wszystko nowe lub odnowione. Również elewacja.
Kuchnia nowe kafle, pomieszczenie produkcyjne nowe kafle, toaleta dla klienta nowe kafle i sanitaria. Wybudowany nowy bar oraz zabudowa dla pizzera.
Odnowiony sufit na Sali restauracyjnej. Wszystkie sanitariaty nowe łazienka dla klienta przygotowana dla niepełnosprawnych. Piec gazowy i instalacja gazowa nowa. Stoliki oraz kanapa na salce wszystko nowe- kupione w styczniu 2019r firmy Vinotti W lokalu jest pomieszczenie biurowe co jest rzadkością w lokalach gastronomicznych.

Biuro wyposażone szafki, komputer łóżko duże do spania.
W toalecie dla personelu natrysk.

Sala przewidziana jest na 21 miejsc. Jest także możliwość zagospodarowania przyległego terenu i stworzenia zewnętrznego ogródka ( są wymagane zgody i wynegocjowany bardzo niski czynsz) Lokal posiada również własne miejsca parkingowe dla samochodów służbowych oraz możliwość parkowania dla gości.


Nieruchomości i urządzenia

W cenę lokalu wchodzą:
- Baza klientów ok. 20 letnia w pełni dostępna w systemie gastronomicznym GAH POS. (System komputerowy do przyjmowania zamówień z bazą klientów, oraz rozliczający obroty w skali dnia i miesiąca, lat)
- Nowy komputer + dwie bonownice kuchnia i pizza + drukarka
- Lokal kompletnie wyposażony gastronomicznie.
- Piec do pizzy dwie komory (wsad 2x po 4 pizze 30cm)
- Piec konwekcyjny Kromet
- 2X frytkownica
- Zgrzewarka do dań obiadowych
- Mieszalnik do ciasta, zmywarka
- 100% wyposażenia drobnego sprzętu oraz chłodniczego.
- W pełni przygotowany system HACCP
- Całe wyposażenie stołów roboczych STALGAST.
- Wyposażenie: wyciągi, nawiewy, wentylacje
- Dwa samochody skoda cittigo 2015r z fabryczną instalację gazową. Auta są w leasingu operacyjnym. 100% odliczenia VAT. Do spłaty 1,5 roku miesięczny leasing po 650zł za auto brutto.

Dodatkowo:
- Bardzo dobra umowa z coca-cola. Ok. 15% rabatu + pełne wsparcie gratisowe w wyposażenie: Lodówki, szkło tace, zapaski, koszulki na sezon parasole itp.
- Kartony do pizzy z logo ( logo nadrukowywane jest gratis w każdej ilości) owoc wieloletniej współpracy ( zapewniamy kontynuację)
- Nowy baner ledowy wysokiej klasy na lokalu wykonany na zamówienie w lutym 2019
- W cenie odstąpimy również wszystkie kanały sprzedaży.
- Zamówienia telefoniczne telefon stacjonarny ten sam od ok. 20 lat
- Profesjonalna strona internetowa tak przystosowana aby osoba nie znająca się na tym mogła sama dokonywać zmian i być w kontakcie z klientem. Bramka sms. mailing pisanie na pierwszej stronie, tworzenie promocji itp. Cały system opracowany tak aby mogła obsługiwać go osoba bez specjalistycznej wiedzy. Gratis również wsparcie operatora strony.
Umowa z portal pizza oraz pyszne pl. Na dużo lepszych warunkach niż inne lokale. Bardzo dobre wypracowane warunki w hurtowni z wędlinami mięsem i serem.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy kontynuację warunków finansowych. Oraz kompleksowe wdrożenie, wsparcie i szkolenie na każdym etapie przejmowania biznesu.
Podana cena to wartość odstępnego. Lokal prowadzony jest w dzierżawionym budynku na najem którego podpisana jest wieloletnia umowa najmu. Bardzo niski czynsz najmu.

Dostępne są oczywiście wszelkie informacje finansowe.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie.
Zapraszamy do kontaktu!


Powód sprzedaży

Sprzedajemy z powodów osobistych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków