Całkowicie nowa restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie - gotowa do uruchomienia • Cena: 950 000 zł
 • Przychody: 1 400 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż restauracja z kuchnią japońską zlokalizowaną w centrum handlowym typu convenience w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Dzięki takiej lokalizacji restauracja ma dostęp do parkingu na kilkaset samochodów i bardzo dużego ruchu klientów centrum. Dodatkowo jest to jedyna restauracja tego typu w dzielnicy, nie posiada bezpośredniej konkurencji w najbliższej okolicy. Lokal posiada także koncesję na alkohol.

Lokal ma powierzchnię 94m kw., dodatkowo posiada również przynależny ogródek letni o wielkości 50m kw. W Sali rozmieszczone jest 12 stolików, łącznie na 35 miejsc. Taką samą ilość znajduje się na ogródku. W sezonie wiosenno-letnim restauracja dysponuje 70 miejscami. Wysokość sali to ponad 5m, a 50% ścian stanowią wielkie szklane witryny dlatego restauracja sprawia wyjątkowe przestronne wrażenie.

Jeśli chodzi o wykończenie to lokal został wyposażony w towar najwyższej jakości. Jako, że jest to ekskluzywna restauracja została dopasowana do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Całe zaplecze wyposażone jest w całkowicie nowy sprzęt gastronomiczny – głównie firmy Stalgast. W kuchni znajduje się także widna dla pracowników, bardzo przestronna.

Sprzedawana restauracja posiada wynegocjowany niski jak na taką lokalizację koszt najmu w wysokości 7.000 zł netto miesięcznie. Do tego należy doliczyć opłaty licznikowe. Przychód roczny określamy na poziomie nie niższym niż 1.400.000 zł.

Negocjacje z centrum handlowym, przygotowanie i akceptacja wszystkich projektów technologicznych i branżowych oraz wykończenie lokalu zajęło około 8 miesięcy, dlatego zakup naszej restauracji polecamy szczególnie wszystkim, którzy chcieliby zainwestować w nowy, elegancki lokal gastronomiczny, ale chcieliby pominąć skomplikowany i czasochłonny etap przygotowań restauracji.


Nieruchomości i urządzenia

W ramach zakupu restauracji otrzymują Państwo również całkowite jej wyposażenie, sprzęt gastronomiczny, akcesoria. Całość jest zupełnie nowa i zakupiona na potrzeby otwarcia tej właśnie restauracji.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Nasza firma zajmuje się tworzeniem, a później sprzedażą wyjątkowych restauracji w Warszawie. Ofertę kierujemy do osób, które chciałyby zainwestować w branżę gastronomiczną, ale nie mają czasu i odpowiedniego doświadczenia do uruchomienia restauracji od podstaw.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków