Butik z bielizną dla Pań - profesjonalny BRA-fitting • Cena: 70 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dobrze prosperujący butik z bielizną i profesjonalnym bra-fittingiem w Kłodzku. Działalność istnieje od 4 lat i z roku na rok przynosi coraz większe obroty. Mamy bardzo szerokie grono klientek z samego Kłodzka oraz sąsiednich miejscowości - Ząbkowice Śląskie, Bystrzyca Kłodzka, Lądek Zdrój, Kudowa Zdrój, Dzierżoniów.. Sklep znajduje się nieopodal kłodzkiego rynku przy ruchliwej ulicy. Lokal w kwietniu 2018 przeszedł gruntowny remont - efekty widoczne na zdjęciach. W skład wyposażenia sklepu wchodzą widoczne na zdjęciach meble, elementy dekoracyjne (lustra, pufy, fatele, manekiny, regał) oraz cały asortyment renomowanych polskich oraz brytyjskich producentów. Salon jest mądrze i przemyślanie zatowarowany. Sprzedaż obejmuje również konta w mediach społecznościowych (Facebook - ponad 1300 like, Instagram - ponad 400 obserwujących), stronę internetową, materiały reklamowe - wizytówki, karnety upominkowe, torebki do pakowania zakupów, naklejki z nadrukiem naszego LOGO. Bardzo polecam prowadzenie takiego biznesu - to praca, która poza 5-cio cyfrową wypłatą daje MEGA satysfakcję i poczucie, że robi się coś wartościowego.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal o powierzchni 40 m2 z zapleczem sanitarnym, ogrzewanie miejskie, duża witryna. Lokal jest wynajmowany - cesja umowy najmu na nowego najemcę nie jest problemem.


Wsparcie posprzedażowe

Przez miesiąc udzielę pomocy posprzedażowej w zakresie prowadzenia i towarowania salonu z bielizną. Nauczę bra-fittingu. Przekażę kontakty do stałych klientek, dystrybutorów i handlowców. Pomogę w zawarciu korzystnych umów z renomowanymi dostawcami, u których mam wyłączność na zakup towaru na obszarze Kłodzka i okolic. Przekażę całe moje know-how, ponieważ nie chcę, żeby Salon zniknął z mapy Kłodzka.


Powód sprzedaży

Sprzedaję z powodu zmiany ogólnego profilu działalności firmy, która stała się teraz bardzo czasochłonna. Brakuje już czasu na zajmowanie się dodatkowo Salonem Bielizny.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków