Branża motoryzacyjna - AUTO GAMMA • Cena: 40 000 zł
 • Przychody: 800 000 zł
 • Dochody: 500 000 zł
 • Rok założenia: 1993
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Interesuje Cię Biznes w branży motoryzacyjnej, która ma ogromny potencjał wzrostu w Polsce? Zapraszam do zapoznania się z ofertą Współpracy na innowacyjne usługi związane z oświetleniem samochodowym.
Zostań Właścicielem Placówki AUTO GAMMA. Chcąc stworzyć popularną i znaną markę potrzeba wielu lat pracy oraz inwestycji nie tylko w wyposażenie, ale i w reklamę. Wybierając franczyzę, skracasz ten proces i uzyskujesz wiele możliwości.
W ofercie:
* gotowy pomysł na Biznes,
* wsparcie i szkolenia dla personelu w zakresie oferowanych usług
* ciągłość promowania marki w sieci
* zwrot z inwestycji już w pierwszym półroczu
* przychody miesięczne 50 tys. - 100 tys. netto już w pierwszym roku
Przewidywana kwota inwestycji wraz z opłatą licencyjną to koszt ok. 120 tys. netto . Opłaty miesięczne 8,5% od sprzedaży netto , opłata marketingowa 1,5% od sprzedaży netto.
Odwiedź naszą stronę, aby zapoznać się z profilem Firmy [dane ukryte] .
Zapraszam do kontaktu : **********************


Nieruchomości i urządzenia

-


Wsparcie posprzedażowe

W ramach opłaty franczyzowej oferujemy pełny pakiet szkoleń (ok. 2 tygodnie) ; wsparcie w zakupie wyposażenia; dzielimy się nie tylko marką, ale również know-how w części teoretycznej (bogato opracowanego podręcznika operacyjnego know-how) oraz praktycznej i fachowej pomocy w części szkoleniowej,a także pozostajemy do dyspozycji w trakcie prowadzenia działalności, w ramach opłaty poza wsparciem w wyborze lokalizacji i szkoleniami otrzymasz także pakiet materiałów marketingowych oraz zestaw ubrań roboczych na start
Franczyzodawca zapewnia ciągłość promowania marki w sieci poprzez reklamy, pozycjonowanie, udostępnianie informacji na temat otwieranych nowych Placówek; W ramach prowadzonych kampanii marketingowych , których koszty te są ujęte w opłatach bieżących , przede wszystkim przeznaczamy środki    na    globalną reklamę, pozycjonowanie strony Franczyzobiorcy, aktualizacje materiałów reklamowych, zarządzanie stroną internetową autogamma.pl oraz promocję na portalach.
Centrala Sieci zapewnia Franczyzobiorcom pełen zakres wsparcia we wszystkich istotnych i decydujących momentach, związanych z realizacją procesów wewnętrznych zachodzących w placówce franczyzowej. Wsparcie to jest niezbędnym elementem transferu know-how, jaki Franczyzodawca zapewnia podczas trwania umowy franczyzy.


Powód sprzedaży

Grono naszych Klientów wciąż się powiększa. Jesteśmy liderem i największa firmą w Polsce zajmującą się wszelkimi usługami dotyczącymi regeneracji i adaptacji reflektorów. Stąd też idea , aby zwiększyć swoje możliwości korzystania z naszych usług poprzez tworzenie placówek na terenie Polski, a w kolejnych latach i całej Europy, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i być dostępnym w zasięgu ręki na kolejnych obszarach kraju.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków