Branża Beauty - znana marka perfum i kosmetyków - wsparcie znanych osób • Cena: 239 000 zł
 • Przychody: 900 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Do sprzedaży 100% udziałów w spółce z o.o., która jest jedynym właścicielem brandu perfum i kosmetyków. Alternatywnie możemy sprzedać ZCP (zorganizowana część przedsiębiorstwa).

W pakiecie pełne zatowarowanie, które umożliwia na starcie bez dodatkowych nakładów prowadzić firmę.

Produkty pozycjonowane są na średnią półkę cenową: perfumy damskie i męskie dla końcowego klienta w cenie ok. 100 zł / szt.

Sprzedaż obejmuje nie tylko prawo własności do sklepów internetowych, ale także magazyn z towarem, który umożliwia prowadzenie sprzedaży przez kilka kolejnych miesięcy.

Rozwój przedsiębiorstwa oraz sprzedaż perfum i kosmetyków prowadzona jest od 2015 roku. W latach poprzednich prowadzenie firmy odbywało się w formie spółki akcyjnej. Każdy rok działalności badane było przez biegłego rewidenta i do żadnego z nich nie zgłoszono zastrzeżeń.

Nawiązane relacje handlowe z Jeronimo Martins Polska, Drogerie Natura, Drogerie Polskie, Lagardere, Wispol, Pako Lorente i in. Z uwagi na pandemię zawieszono współpracę i przeszliśmy na marżę bez pośredników (do 350%). Oferujemy pełne dane adresowe do osób odpowiedzialnych w poszczególnych firmach, w tym wsparcie w bezpośrednich rozmowach pomysłodawcy brandu (p. Radosław Majdan).

Od początku działalności wypracowano i utrzymano bardzo wysoka marżowość sprzedaży. Przy sprzedaży hurtowej w granicach 120-180%. Przy sprzedaży detalicznej (własnej) ok. 300-350%

Firmowy sklep posiada nazwę własną, która na przestrzeni ostatnich lat stała się rozpoznawalną marką wśród Klientów. Pomysłodawcą i współzałożycielem marki jest były sportowiec, znany polski celebryta i komentator telewizyjny - p. Radosław Majdan. Bardzo duża rozpoznawalność w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

W cenie sprzedaży gwarantujemy jego pełne wsparcie i udział w akcjach reklamowych i marketingowych przez co najmniej 12 miesięcy od zakupu!

W 2019 roku firma uzyskała prestiżową nagrodę Symbol Rozwoju Biznesu. W tym samym roku PARP pozytywnie rozpatrzyła wniosek i uzyskano ponad 200.000 zł dotacji na ekspansję zagraniczną, m.in. udział w targach Cosmoprof WorldWide 2020 w Bolonii we Włoszech, BeautyWorld Middle East 2020 w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Beyond Beauty Asean 2020 w Bangkoku w Tajlandii. Niestety z powodu pandemii projekt został przerwany i umowa z PARP rozwiązana. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ponownie wystąpić o dofinansowanie (oferujemy wniosek i know-how).

Firma wykazuje wysoki potencjał wzrostu przychodów i zyskowności. Od nowego właściciela wymagane byłoby zaangażowanie w bieżącą obsługę i rozwój organiczny: akcje reklamowe i marketingowe, wsparcie w AdWords, połączenie z innym biznesem i cross- selling / cross- marketing itd.

Przedmiotem oferty jest:

- 100% udziałów w spółce z o.o. wraz ze wszystkimi działającymi rozwiązanymi biznesowymi lub ZCP,
- brand kosmetyków i perfum,
- sklep internetowy z własną domeną,
- sklep internetowy na platformie Allegro,
- profile w mediach społecznościowych (IG: 3.800, FB: 27.000),
- baza współpracujących blogerów,
- pełne zatowarowanie,
- 1,2 tys. baza własnych aktywnych klientów,
- warunki handlowe z dostawcami i kontrahentami,
- wniosek o dotację na ekspansję zagraniczną (pozytywnie rozpatrzony przez PARP)
- gotowe kompozycje nowych zapachów damskich i męskich.

Zapewniamy wsparcie posprzedażowe, z 12- miesięcznym zaangażowaniem w projekt w kanałach Social Media ambasadora i współtwórcy brandu (IG: 300.000, FB: 31.000). Możliwa stała współpraca na ustalonych zasadach od pierwszego dnia od nabycia spółki.

Więcej informacji udzielimy po otrzymaniu konkretnych zapytań i informacji o potencjalnym inwestorze oraz podpisaniu umowy o poufności. Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko do wybranych inwestorów.


Nieruchomości i urządzenia

1. Stan magazynowy w kosztach zakupu: ok. 55.000zł, w tym:
- wartość magazynu przy sprzedaży hurtowej: ok. 100.000zł
- wartość magazynu przy sprzedaży detalicznej: ok. 200.000zł
2. Prawa własności do:
- kompozycji zapachowych
- wzorów pudełek i opakowań
3. Własny sklep internetowy oraz konto sprzedażowe na Allegro
4. Materiały reklamowe:
- torby
- ulotki
- materiały graficzne z profesjonalnych sesji fotograficznych do dalszego wykorzystania
- próbki i testery


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie TOP10 polskich celebrytów z ogromnymi zasięgami!
Wsparcie w działalności operacyjnej: 3 miesiące
Wsparcie reklamowe i marketingowe: 12 miesięcy


Powód sprzedaży

Z uwagi na pandemię decyzja o wyjściu głównego udziałowca.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków