Brand Sushi Smaki - 3 lokale - Znak Zastrzeżony • Cena: 500 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Ogłoszenie skierowane jest do poważnego inwestora chcącego wejść na łódzki rynek gastronomiczny bądź też dla inwestora chcącego zbudować ogólnopolską sieć franczyzową opartą na istniejącym modelu działania.

Firma Sushi Smaki poszukuje inwestora na przejęcie prowadzenia na ten moment 3 lokali gastronomicznych.

Na sprzedaż jest cały biznes w postaci posiadanego sprzętu, przejęcia umów najmu z zastrzeżeniem, że właściciele firmy Sushi Smaki nie będą prowadzić w najbliższej przyszłości działalności zbliżonej tematycznie do branży sushi.

Zarówno logo jak i nazwa firmy jest znakiem towarowym zastrzeżonym do przejęcia przez zainteresowanego inwestora.

W skład firmy wchodzi:
- strona internetowa - posiadająca dwa oddzielne sklepy internetowe (dla miejscowości Zgierz oraz dla miejscowości Łódź)
- lokal gastronomiczny z salą dla gości na 30-40 osób w samym centrum Łodzi z czynszem zamykającym się w kwocie 6 000 PLN za ponad 100 m2. Lokal w pełni wyposażony.
- lokal gastronomiczny z salą dla gości i dużym tarasem o wielkości około 60 m2 (sam lokal bez tarasu) znajdujący się na łódzkim osiedlu Dąbrowa z czynszem zamykającym się w kwocie 1 500 PLN z instalacją fotowoltaiczną na dachu. Lokal w pełni wyposażony.
- lokal gastronomiczny z salą dla gości i tarasem zbudowanym z kostki brukowej znajdujący się w miejscowości Zgierz o powierzchni około 45 m2 z czynszem zamykającym się w kwocie 1 000 PLN. Lokal w pełni wyposażony.

Firma posiada bardzo duże grono klientów. W ciągu 5 lat swojego istnienia stała się podmiotem rozpoznawalnym i docenianym na łódzkim rynku gastronomicznym.

Podana cena 500 000 PLN jest ceną do negocjacji w związku z tym, iż największy z naszych lokali może stanowić transakcję oddzielnej sprzedaży bez marki, loga i bazy klientów, która to na dniach może być zrealizowana.

Bez lokalu w centrum Łodzi pozostała część (dwa lokale z bardzo niskimi kosztami prowadzenia) do kupienia są za kwotę 400 000 PLN.


Nieruchomości i urządzenia

Pełne wyposażenie 3 lokali;
Strona internetowa;
3 auta firmowe.


Wsparcie posprzedażowe

Tak. Przez okres 3-6 miesięcy.


Powód sprzedaży

Inny cel inwestycyjny - brak czasu na prowadzenie firmy.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków