Boco Wear marka bezszwowej odzieży sportowej dla kobiet • Cena: 500 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Otwórz nowy rozdział w świecie mody fitness i stań się właścicielem lub inwestorem marki odzieżowej dla kobiet, która nie tylko zdobyła uznanie na rynku, ale również zyskała serca 26 000 lojalnych klientek od 2017 roku.

Najnowsze badania jednogłośnie podkreślają wyjątkową wartość doświadczeń w kontakcie z markami i to właśnie stanowi naszą ogromną wartość na tle konkurencji. To właśnie doświadczenia stanowią kluczową siłę napędową naszej strategii, sprawiając, że klienci nie tylko do nas wracają, ale również stają się częścią wyjątkowej społeczności.

Stworzyliśmy społeczność ludzi, którzy nie tylko cenią nasze produkty, ale także wspierają się nawzajem, motywują do osiągania nowych celów i kolekcjonują nie tylko nasze produkty, ale przede wszystkim niezapomniane doświadczenia. Wierzymy, że doświadczenie to nie tylko wartość niebywała, ale również bezcenna, stanowiąc kluczowy element odróżniający naszą markę na tle konkurencji.

Mamy zaszczyt być jedną z wiodących marek odzieży sportowej dla kobiet w Polsce, które wybiły się w Social Mediach (Instagram, Facebook).

Nasza marka to nie tylko produkty najwyższej jakości. To także pełna funkcjonalność witryny internetowej opartej na platformie Idosell. Nasza witryna jest w pełni responsywna, wyposażona w unikalne treści pod kątem SEO, działa szybko i posiada wiele niestandardowych możliwości i pluginów. Zaimplementowany rozbudowany moduł do tworzenia promocji oraz moduł do zaawansowanego tworzenia feedów produktowych sprawiają, że nasza platforma internetowa jest gotowa na nowe wyzwania.

Jesteśmy przekonani, że marka jest nie tylko perspektywiczna, ale również gotowa na dalszy dynamiczny rozwój. Jednakże, aby osiągnąć pełen potencjał, potrzebujemy kogoś z nowym podejściem i świeżymi pomysłami. Mamy solidną bazę klientów i ugruntowaną pozycję w branży, a teraz chcemy powierzyć nasze markę w ręce osoby, która dołoży cegiełkę do jej rozwoju nie tylko na polskim rynku, ale też międzynarodowym.

- Naszą witrynę odwiedzają stali zaufani klienci, liczba powrotów na poziomie 40%
- Liczba sesji w roku 2023 ok. 8700 średnio 7235 sesji miesięcznie.
- Przychody roczne w ubiegłych latach na poziomie 500 000 - 1000000 zł.
- Baza klientów ok. 26 tys.
- Baza newsletter ok. 30 tys. odbiorców
- Liczba followersów Instagram 57,3 tys. , Facebook 17,25 tys.
- Marka promowana była przez topowe influencerki. Obecna wartość reklamy ponad 1 mln zł.
- Posiadamy kontakty do influencerów, z którymi współpracowaliśmy, kontakty do szwalni w Polsce i za granicą.
- Strona wypozycjonowana w top 3 na kluczowe frazy.
- Pełna integracja z usługą Orlen Paczka oraz Inpost (paczkomaty, usługi kurierskie), a także dpd. Idosell oferuje usługę smile, w której koszt paczkomatu wynosi jedynie 8,98 zł.
- Skonfigurowana strona w języku czeskim oraz angielskim z gotowymi tłumaczeniami produktów.
- Gotowa integracja z największymi marketplacami na rynku litewskim i łotewskim.
- Baza zdjęć i filmików.
- Kontakty do fotografów, modelek oraz studia.
- Magazyn o wartości detalicznej ok. 150 tys. zł.

Dotychczasowe finansowanie przedsiębiorstwa oparte było na kapitale własnym oraz pożyczkach; firma nie posiada obciążających kredytów, pożyczek ani innych zobowiązań.

Wartość całkowita biznesu wynosi 500 000 zł netto. Przy dodatkowym wypromowaniu marki inwestycja ta powinna zwrócić się w ciągu kilkunastu miesięcy.

Proponujemy wykup całkowity lub większościowy z opcją wsparcia w działaniach marketingowych.

Oferujemy nie tylko markę odzieżową, ale także historię sukcesu, którą możesz kontynuować i rozwijać. To wyjątkowa szansa, która może przekształcić Twoją wizję biznesową w rzeczywistość. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w przyszłość mody fitness


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy wsparcie posprzedażowe w postaci szkoleń z obsługi mediów społecznościowych, gdzie została zbudowana dosyć szeroka społeczność.


Powód sprzedaży

Firma ma duży potencjał, zwłaszcza że jest znana w świecie Instagrama i social mediów. Brakuje nam jedynie kapitału na marketing, to jest główny powód, dlaczego chcemy odsprzedać markę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków