Biznes w samym centrum Kaszub - blisko Trójmiasta • Cena: 7 900 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż hotel w samym sercu Kaszub, 500 m do urokliwego jeziora, wyróżniającego się I klasą czystości. Nowoczesny i komfortowy kompleks wypoczynkowy położony jest w Borkowie.
Świetnie skomunikowany z gdańskim lotniskiem i PKM (Pomorska Kolej Metropolitarna).
25 km do centrum Gdańska, 25 km do Gdyni i Sopotu, 15 km do lotniska, 200 m do przystanku PKM.

Na sprzedaż wraz z całościowym know-how dotyczącym prowadzenia tego obiektu oraz listą referencji i gości & przygotowanym planem marketingu & reklamy.

Nieruchomość o łącznej powierzchni budynków 2599 m2 położonych na działkach o powierzchni 8276 m2.

Miejsce to stworzone zostało z myślą o wygodnym i aktywnym wypoczynku.
Cisza i spokój Kaszub, a jednocześnie bliskość nadmorskich atrakcji regionu.
Obiekt położony jest w pięknym otoczeniu lasów i jezior. Niezwykłe miejsce o kilku profilach, rodzinnego pensjonatu, hotelu konferencyjno-eventowego oraz sali weselnej.

Kompleks składa się z 5 wolnostojących budynków:

- Główny budynek posiada 9 pokoi hotelowych, recepcję, restaurację, bar, zaplecze kuchenne, prywatne mieszkanie wraz z biurem dla Właściciela obiektu, pokój zabaw dla dzieci, salę fitness oraz saunę - niezwykle cenioną w jesienne i zimowe wieczory.
Z restauracji wyjście na duży taras z widokiem na staw, gdzie każdy posiłek na łonie natury będzie smakował lepiej. Rodzice na pewno docenią usytuowany obok plac zabaw dla dzieci, który widać z poziomu tarasu. Każdy z klientów znajdzie tu idealnie miejsce dla siebie.
Budynek o powierzchni: 1198,39 m2 znajdujący się na działce: 2971 m2

- Kolejny budynek składa się z klimatycznego living roomu z kominkiem oraz aneksem kuchennym, dwóch dodatkowych sypialni, łazienki oraz niezwykłą werandą. Idealnie miejsce do wypoczynku oraz wspólnych posiłków wśród pięknej zieleni oraz śpiewu ptaków. Niezwykłe miejsce cenione przez klientów. Na terenie tego budynku również znajduje się basen, idealnie schronienie w upalne dni

- 3 budynki składające się z 3 apartamentów z wyjściem na ogród oraz 3 apartamentów na piętrze czyli łącznie 6 oddzielnych przestrzeni w każdym z budynków. Apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny z lodówką, zmywarką, kuchenką i kompletem naczyń. W każdym budynku niezwykłym atutem jest wspólny salon na piętrze z wielkim oknem na piękną zieleń. Idealnie miejsce do relaksu, poczytania książki w słoneczne jak i deszczowe dni.

Na terenie obiektu również znajduje się kort tenisowy, ścianka do treningów i pasjonatów tenisa, miejsce do gry w koszykówkę oraz do miłego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz grillowania. Dla podwyższenia standardu obiektu w centralnym miejscu istnieje możliwość rozbudowy obiektu o basen wraz z kompleksowym SPA, co z pewnością zaprocentuje większą ilością Klientów PREMIUM.

Całkowita ilość miejsc noclegowych to 100 osób.
Obiekt posiada 2 parkingi, które pomieszczą auta wszystkich gości.
Restauracja hotelowa stanowi jednocześnie salę bankietowo-weselną i w weekendy organizowane są liczne imprezy okolicznościowe. Sala jest wentylowana, klimatyzowana i posiada własne nagłośnienie.
Dodatkowo sala posiada ścianę mobilną wydzielającą salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik, nagłośnienie.

Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza pomieszczeń z zachowaniem wiejskiego charakteru nadają idealnego klimatu dla tego miejsca. Wysokiej jakości materiałów użyto do budowy i wykończenia.
Pomieszczenia są co roku odnawiane.

Obiekt został oddany do użytku w 2008 roku. W roku 2014 został powiększony salę restauracyjną, kuchnię i nowe pokoje hotelowe.

Hotel jest obecnie rentowny i użytkowany. Ma wielu stałych gości i rezerwacje na wesela, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Ma wysokie rankingi w serwisach turystycznych - booking.com, tripadvisor, expedia, hotels.com.
Restauracja obiektu jest rekomendowana przez Slow Food Polska i bierze udział w programie Pomorskie Culinary Prestige.
Obiekt uzyskał rekomendacje programu Hotel Przyjazny Rodzinie i liczne rekomendacje portali i firm z branży weselnej.Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków