Biznes w branży fitness&beauty • Cena: 210 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Uwaga podana cena jest ceną netto.

Odstąpię w dobre ręce aktywnie działający, dochodowy, sprawdzony, wieloletni biznes w branży fitness, wellness, beauty w woj. wielkopolskim. Bardzo dobra lokalizacja, miasto około 24 tyś. mieszkańców, jedyny w mieście i okolicy taki punkt, bardzo duża baza klientów z miasta i okolic.

Sprzedam WYŁĄCZNIE całość, tj.: wysokiej klasy sprzęty zabiegowe oraz treningowe posiadające aktualne paszporty techniczne, serwisowane i zadbane, wyposażenie dodatkowe, profile w social-mediach, z logo silnej i stabilnej na polskim i zagranicznym rynku marki z 15 letnim stażem, sprzedaję biznes z całą bazą klientów, co daje możliwość pracy od razu z gotowym, sprawdzonym konceptem działania i zarabiania już od pierwszego dnia!

Ważne: Franczyzodawca nie pobiera żadnych opłat od obrotów ani zysków, jak to bywa w innych franczyzach. Jedyna opłata jaka pobierana jest przez Franczyzodawcę przy przejęciu całości biznesu, to jednorazowe wejście na starcie w wysokości 35 000 zł. netto.

Biznes jest wspierany marketingowo globalnie przez Franczyzodawcę z wykorzystaniem różnych narzędzi marketingowych, tj. telewizja, social media, bilbordy, prasa i czasopisma branżowe. Franczyzodawca oferuje możliwość korzystania ze szkoleń m.in. z dziedziny kosmetologii, prowadzenia biznesu, profesjonalnej sprzedaży i obsługi Klienta, prowadzenia stron i profili w mediach społecznościowych przez wykwalifikowany zespół szkoleniowy. Oferuje także wsparcie działu prawnego, finansowania, handlowego oraz marketingowego na starcie oraz w codziennym prowadzeniu biznesu.

Lokal o powierzchni 160m², do wynajęcia, jest w pełni wyposażony, zatwierdzony przez sanepid i gotowy do podjęcia działalności od zaraz. Dzieli się na strefy: fitness, wellness oraz kosmetologię estetyczną, recepcję, 3x WC oraz zaplecze socjalne.

Polecam w szczególności kobietom z pragnieniem posiadania własnego biznesu i niezależności, kochającym piękno i zdrowy styl życia!

Cała taka inwestycja warta jest 550 tyś. zł. !
Cena za odstąpienie w wysokości 249 tyś. jest kwotą netto i jest do negocjacji.

Możliwe wsparcie w zakresie pozyskania finansowania oraz poprowadzenia przez procedurę przejęcia wspólnie z działem prawnym i handlowym. Możliwość zakupienia dodatkowych sprzętów u dystrybutora.

Zapraszam do kontaktu tylko konkretne, poważnie zainteresowane osoby.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy pełne wsparcie na starcie


Powód sprzedaży

zmiana branży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków