Biznes e-commerce i marka self-car • Cena: 7 499 zł
 • Przychody: 8 000 zł
 • Dochody: 5 000 zł
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję zarobkową przygotowaną do startu markę selfcare z identyfikacją graficzną oraz pierwszym produktem w dużej ilości. Świetna opcja do biznesu opartego o sklep internetowy, który jestem w stanie również włączyć w zakres transakcji. Oddaję całe know-how związane z tym tematem - wraz z opracowaniami dot. pakowania, przesyłek, pomysłami na kolejne produkty, a także zdjęciami produktowymi i social mediami.

Rezygnuję z prowadzenia tej marki ze względu na większe przedsięwzięcie, które pochłania obecnie cały mój czas. ;)
Odstąpię gotowy biznes e-commerce i markę ZARABIA Nazwa sklep

Sprzedaż dotyczy marki, którą planowałam rozwijać w kierunku selfcare, ale można też uznać to za beauty&health, mam mianowicie około 290 szczotek do masażu na sucho, który jest obecnie bardzo na topie i poleca go wielu specjalistów. Szczotki mają naniesione logo marki, ponadto posiadam niecałe 20 sztuk woreczków lnianych, które są eko pokrowcem, ja planowałem sprzedawać je z automatu gratis ze szczotką, ale można także osobno. Do całości daję wszelkie informacje – gdzie się zaopatrywałam, dlaczego akurat takie produkty, dane dot. testów innych rozwiązań i co nie zadziałało oraz czemu. Oczywiście przekazuję również prawa do samej marki, a także nazwy i logo. Na pudełka planowałam nanosić pieczątką dość duże logo – jako element ręcznego pakowania oraz ekologicznego oznaczania paczek, więc do całości dołączam też pieczątkę.

Sprzedaż sklep internetowy Shoper.

Jeśli chodzi o wartości niematerialne – sprzedaję także domenę (opłaconą obecnie do lipca 2022), zdjęcia produktowe, pliki graficzne, opisy marketingowe oraz konto na facebooku i instagramie. Mogę także przygotować w pełni działający sklep internetowy na platformie Shoper (po mojej stronie całość dostosowania podstawowego sklepu, wraz z utworzeniem produktów, umieszczeniem opisów, galerii zdjęć i parametrów, mogę także stworzyć pierwszy banner reklamowy oraz dodatkowo zaoferować podstawowe wyjaśnienie jak poruszać się po panelu administratora w sklepie) – pełen zestaw, można z nim ruszać i działać :)

Gratis dorzucam elementy, które zostały nam po testowej produkcji świec sojowych - część z próbnie naniesionym logotypem, a także zestawienia naszych inspiracji, pomysłów i poszukiwań odpowiednich półproduktów.

Sprzedaż jest nie wielka ponieważ, nie zainwestowaliśmy mocno w reklame - alle jak widać na przestawionych screenach produkty się sprzedają.

Jestem z Wrocławia.

Bilans sprzedaży w Sierpniu 2022

Bilans sprzedaży w Lipcu 2022

Bilans sprzedaży w Czerwcu 2022

Obecnie sprzedawany jest jeden model, ale mam próbki już innych szczotek


Nieruchomości i urządzenia

Około 300 szczotek + kilanaście woreczków oraz koperty do pakowania


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Brak czas zmiana zatrudnienia w firmie oraz zmiana stanowiska.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków