Beauty - studio tatuażu w Krakowie • Cena: 200 000 zł
 • Przychody: 600 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż firma usługowa z sektora Beauty – studio tatuażu w Krakowie.
Działalność prowadzona w formie spółki z o.o., od 08/2022, jest aktywnym płatnikiem podatku VAT.

Biznes w pełni wyposażony, udekorowany, aktualnie działający, do przejęcia z podwykonawcami, nie wymagający żadnych nakładów finansowych, podmiot nie posiada żadnych zaległych płatności, wszystkie zobowiązania podatkowe na bieżąco regulowane.

Studio tatuażu ok. 86 m2 znajduje się na 1p. kamienicy w ścisłym centrum Krakowa, na które składają się: dwie sale tatuażowe (6 stanowisk po 3 na sale, możliwość dowolnego przearanżowania), duża recepcja z poczekalnią dla Klientów oraz miejscem dla Artystów na prowadzenie konsultacji (około 25 m2), łazienka (około 7 m2), zaplecze socjalne wraz z meblami kuchennymi, lodówką, dobrej klasy ekspresem do kawy, szafkami socjalnymi i tym podobnym (około 7 m2), balkon dla personelu Studia, oraz mały schowek (ok. 2 m2) za balkonem. Nad chodnikiem zamontowany świecący kaseton reklamowy (uzyskane wszystkie pozwolenia od architektury miejskiej, opłacony do 04/2024, z możliwością przedłużenia na kolejne lata bez ponownego przechodzenia przez procedury pozwoleń).

W kamienicy 2 lata temu został przeprowadzony generalny remont (m.in. wymiana stolarki okiennej, gładzie, odnowienie parkietów oraz instalacji). Ogrzewanie nowo zamontowanym, wydajnym piecem gazowym.

Przychody netto za ostatnie 6 miesięcy: ok. 350 tys. zł.
Przychody netto od 01.01.2023: ok. 560 tys. zł.

Aktualna marżowość: około 25-30% (możliwość zwiększenia w perspektywie czasu). Marżowość na tym poziomie wyłącznie z wykonywaniem prac przez podwykonawców, w przypadku nabycia przez Artystę i wykonywania tatuażu własnoręcznie oprócz podwykonawców, marżowość znacznie wzrasta.

Koszty stałe na niskim poziomie – wynegocjowana umowa najmu powierzchni na bardzo preferencyjnych warunkach (w związku z pomocą w pracach remontowych), umowa do końca 07/2024, z prawem wypowiedzenia wyłącznie ze strony najemcy za 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia, po 07/2024 umowa automatycznie przechodzi na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia z obu stron (brak intencji wypowiedzenia ze strony właściciela – zamieszkałego w innym mieście na stałe).

Firma posiada rozwinięte konto na Instagramie: 2,5+ tyś obserwujących, Facebooku, oraz świetne opinie Google (300+ prawdziwych opinii od klientów, brak oceny poniżej 5). Social media oraz opinie Google w pełni weryfikowalne po spotkaniu i przedstawieniu intencji zakupowych. Zostały także wykonane prace nad pozycjonowaniem wizytówki Google w zakresie najczęściej wyszukiwanych fraz. Firma posiada historię przeprowadzonych kampanii w Social media oraz Google Ads.

Sprzedaż w całości, wraz z pełnym wyposażeniem, know-how, marką, kontaktami do hurtowni wraz z wynegocjowanymi rabatami, potencjalną możliwością przejęcia Artystów (na ten moment brak przedstawionej informacji Artystom, w związku z bieżącym funkcjonowaniem Studia).

Biznes idealny dla: osoby wykonującej zawód tatuażysty/z branży Beauty (możliwość dołączenia innych usług) lub osoby z wiedzą z zakresu marketingu lub osoby chcącej uzyskać dochód pasywny przy zatrudnieniu doświadczonego managera Studia.

Z informacji, które posiadamy, na bieżącą chwilę dostępny jest także do wynajmu od tych samych właścicieli inny lokal w tej kamienicy około 100 m2 – idealna okazja dla osoby chcącej stworzyć synergię pomiędzy studiem tatuażu, a innym biznesem z branży Beauty, które będą posiadały wspólne grono zainteresowanych Klientów.

Całkowita dokumentacja księgowa, prowadzona przez zewnętrzne biuro rachunkowe, do uzyskania w celu uwiarygodnienia wyników Spółki (po spotkaniu i przedstawieniu intencji zakupowych).

Sprzedaż spółki w formie sprzedaży udziałów (2x50%).

Cena: 200 000 zł.

Proszę o kontakt w wiadomości e-mail w celu umówienia rozmowy telefonicznej, po rozmowie telefonicznej możliwość spotkania na żywo. Prosimy o kontakt wyłącznie przez poważne osoby zainteresowane zakupem.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków