Atrakcyjnie położona nieruchomość wraz z dochodowym biznesem • Cena: 4 600 000 zł
 • Przychody: 1 500 000 zł
 • Dochody: 450 000 zł
 • Rok założenia: 2007
 • Liczba pracowników: 15
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Budynek z 2007 roku zlokalizowany w pobliżu ekskluzywnych i nowoczesnych osiedli mieszkaniowych oraz otuliny Parku Narodowego (powiat warszawski zachodni) około 20km od centrum Warszawy w doskonałym dla usług miejscu - bezpośrednio przy bardzo ruchliwej trasie.
Możliwości rozwoju:
Dla tych, którzy nie są zainteresowanie tego rodzaju działalnością istnieje możliwość zmiany przeznaczenia nieruchomości na lokale biurowe, których deficyt w tej okolicy jest mocno odczuwalny.


Nieruchomości i urządzenia

Budynek w nowoczesnym stylu, luksusowo wykończony oraz wyposażony wraz z dużym parkingiem W obecnej chwili w budynku prowadzona jest działalność związana z odnową biologiczną, salon fryzjerski, zabiegi kosmetyczne, masaże, jak również zabiegi na ciało, manicure, pedicure, siłownia, fitness, sauna sucha oraz sauna parowa jak również gabinet medycyny estetycznej oraz dwa gabinety rehabilitacyjne: fizjoterapia oraz zajęcia rehabilitacyjne dla najmłodszych.
Średnie miesięczne koszty związane z utrzymaniem budynku przy tym rodzaju prowadzonej działalności to około 10 000 PLN.
Wartość nieruchomości wraz z działką została wyceniona (do wglądu operat) na około 4 mln PLN a przedmiotem sprzedaży jest również całość wyposażenia, którego rynkowa wartość wynosi ponad 700 tyś PLN.


Wsparcie posprzedażowe

Samo miejsce od początku działalności jest „oczkiem w głowie” właścicieli, dopieszczeni są zarówno Klienci, którzy czują się w tym miejscu jak w domu jak i sam wystrój wnętrza.
Właściciele oczywiście zadbają o rzetelne przekazanie całej firmy, dokumentacji czy kontaktów.


Powód sprzedaży


Powodem sprzedaży jest zmiana profilu działalności i miejsca zamieszkania - właściciele wyprowadzają się z Warszawy aby zająć się biznesem deweloperskim.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków