Agencja Zatrudnienia z siedzibą w centrum miasta • Cena: 300 000 zł
 • Przychody: 1 600 000 zł
 • Dochody: 110 000 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 50
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferujemy sprzedaż działającej, w formie spółki jawnej, agencji zatrudnienia. Siedziba firmy mieści się w Tomaszowie Mazowieckim w ścisłym centrum miasta.

Firma posiada certyfiakty uprawniające do wykonywania usług pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz poradnictwa zawodowego. Szerokie spektrum PKD pozwala wykonywać również usługi podwykonawcze i outsourcingowe. Agencja świadczy na tą chwilę usługi pracy tymczasowej/podwykonawcze dla kilku stałych kontrahentów. Przez ostatni rok dało to 65500 roboczogodzin. Są to firmy o potencjale do rozwoju w zakresie ilości roboczogodzin do wypracowania. Oprócz tego w zasięgu są zakłady, z któymi agencja negocjowała umowy(również podpisane) i istnieje możliwość rozpoczęcia z nimi współpracy.

Oprócz tego firma realizowała pośrenictwa pracy I przygotowywałą odpłatnie dokumenty uprawniające do pracy obcokrajowców dla firm zewnętrznych. W biurze pracują księgowa oraz kadrowa, które dobrze wykonują swoje obowiązki w pełnym zakresie obsługi związanej z zatrudnianiem pracowników w tym obcokrajowców. Biuro w pełni wyposażone w komputery I pozostały sprzęt niezbędny do jego prowadzenia.

Firma posiada adresy mailowe, własną stronę internetową, profile na facebooku, olx-ie innych portalach umożłiwiących rekrutację . Do przekazania również numery kontaktowe do osób I firm wspomagających proces rekrutacji.

Oferujemy sprzedaż działającej firmy z dużą możliwością rozwoju. Firma nie zalega w zusie I us. Posiadamy certyfikat rzetelnej firmy. Cena sprzedaży wynosi 300000zł netto. Jest to kwota do niewielkiej negocjacji w przypadku osoby poważnie zainteresowanej zakupem.


Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie biura. Leasing 2 auta.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży


Wraz ze wspólnikiem rozważamy sprzedaż w/w działalności, ponieważ jest to jeden z kilku biznesów jakie prowadzimy i niestety nie mamy czasu aby poświęcić jej odpowiednią ilość uwagi.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków