Agencja Pracy w Polsce • Cena: 13 500 000 zł
 • Przychody: 49 000 000 zł
 • Dochody: 2 600 000 zł
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 800
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Prezentujemy na sprzedaż agencję pracy, która od ponad 7 lat efektywnie funkcjonuje na rynku polskim. Przedsiębiorstwo zatrudnia 30-osobowy zespół administracyjny oraz 700 pracowników na magazynach, pracownicy pochodzą głównie z Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, krajów azjatyckich oraz Afryki.

Działalność charakteryzuje się stabilnością i zdolnością do dostosowania się do zróżnicowanych potrzeb rynkowych.

Przedsiębiorstwo w ubiegłym roku wygenerowało przychód w wysokości 49 mln zł oraz 2,6 mln zysku EBITDA!

Agencja zbudowała silną pozycję na rynku, co przekłada się na stabilne i długotrwałe relacje z renomowanymi firmami w Polsce, takimi jak Żabka, DPD, InPost, Amazon i Biedronka. Jest to dowód na niezachwiane zaufanie i wysoką jakość świadczonych usług.

Firma wykazuje się znaczącymi osiągnięciami:

- Ponad 7 lat udanej działalności: agencja ma stabilną historię działalności na rynku, charakteryzującą się rosnącymi przychodami i aktywnością operacyjną. Jest to dowód na jej zdolność do adaptacji i innowacji w zmieniających się warunkach rynkowych.

- Silna pozycja na rynku z potencjałem rozwoju: obecna pozycja Agencji na rynku jest mocna, co daje solidną podstawę do dalszego rozwoju, zwłaszcza w innych krajach europejskich. To otwiera drzwi do nowych możliwości biznesowych i ekspansji.

- Profesjonalna strona internetowa i efektywny system CRM: Firma posiada nowoczesne narzędzia, które są kluczowe dla efektywnego zarządzania i kontroli procesów biznesowych. Zintegrowany system CRM pozwala na sprawną komunikację z klientami i zarządzanie danymi.

- Członkostwo w Stowarzyszeniu Firm Doradztwa Personalnego: jest to znak, że firma jest uznana i szanowana w branży, co świadczy o jej wiarygodności i profesjonalizmie.

- Brak zadłużenia: to jeden z największych atutów firmy, ponieważ oznacza mniejsze ryzyko finansowe dla potencjalnego nabywcy. Agencja jest w doskonałej kondycji finansowej.

Zainteresowanym inwestorom udostępniamy memorandum i prezentację inwestycyjną po podpisaniu umowy NDA.

Zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia

Agencja dysponuje szeregiem wartościowych aktywów, które są niezbędne dla naszej codziennej działalności i sukcesu.

Wśród nich znajdują się:
Samochody: Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów, które są wykorzystywane do różnych celów biznesowych i logistycznych.
Biuro: Nasza siedziba to nowocześnie wyposażone biuro, zapewniające komfortowe i efektywne środowisko pracy dla naszego zespołu.
Laptopy: Wszyscy nasi pracownicy są wyposażeni w najnowsze modele laptopów, co umożliwia nam efektywną i mobilną pracę.
Wyposażenie i urządzenia: Dysponujemy również szeroką gamą specjalistycznego sprzętu i urządzeń, które są kluczowe dla naszej operacyjnej efektywności.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy wsparcie posprzedażowe, które zostanie ustalone indywidualnie z nabywcą, aby zapewnić płynne i efektywne przejście.


Powód sprzedaży

Pragnienie właścicieli skoncentrowania się na innych projektach biznesowych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków