2 restauracje amerykańskiej sieci franczyzowej w Łodzi • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam 2 funkcjonujące restauracje zlokalizowane w Łodzi w budynkach biurowych klasy A w pobliżu campusu uniwersyteckiego oraz nowo powstałego Dworca Fabrycznego. Pierwszy lokal powstał w 2013 roku, ma ugruntowaną na rynku markę i stałych klientów. Powierzchnia ok. 100m kw2. Drugi powstał w lipcu 2017 roku i jest w fazie rozwoju. Jego usytuowanie w tworzonym od zera Nowym Centrum Łodzi oraz znana światowa marka powodują że kwestią czasu jest sukces także tej placówki. Dworzec Łódź Fabryczna zlokalizowany w centralnym punkcie Nowego Centrum Łodzi po ukończeniu tunelu średnicowego pod miastem stanie się jednym z głównych dworców transferowych w kraju.

Powierzchnia placówki to ok. 100m kw2. Oferowany na sprzedaż zorganizowany biznes franczyzowy jest idealny dla osób chcących zainwestować środki a niemających doświadczenia w uruchamianiu restauracji od podstaw. Restauracje zostały zaprojektowane, wykończone i są na bieżąco prowadzone zgodnie ze ścisłymi wytycznymi i pod stałym nadzorem franczyzodawcy. Przejęcie go razem z załogą, fakt że jest to biznes franczyzowy pod znaną marką oraz to iż każdy z lokali ma podpisaną długoletnią umowę najmu w lokalizacjach Premium sprawia że oferowany biznes jest gotowym i pewnym produktem inwestycyjnym.

Dodatkowo istnieje możliwość przejęcia licencji na trzecią restaurację tejże sieci zakupioną w styczniu 2018 na lokalizację w Centrum Łodzi. Ze względu na zobowiązania franczyzowe do wiadomości publicznej nie mogę podać nazwy sieci. Szczegółowe informacje możliwe są do przekazania potencjalnym zainteresowanym wyłącznie osobiście po podpisaniu klauzuli poufności.


Nieruchomości i urządzenia

Cena obejmuje:
- pełne wyposażenie,
- know-how dostarczone w całości przez franczyzodawcę,
- uznaną markę,
- wypracowane kontakty z dostawcami,
- opracowaną i wdrożoną strategię marketingową,
- cesję obowiązujących umów (m.in. najmu, dostawców),
- szkolenie/wsparcie po przejęciu lokalu.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków