100% udziałów w dochodowej spółce sprzedam • Cena: 12 000 000 zł
 • Przychody: 6 000 000 zł
 • Dochody: 700 000 zł
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 22
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Spółka z o.o. produkująca wyroby z działu meble i wyposażenie oraz wykonująca usługi produkcyjne firmom niemieckim. Swoje wyroby spółka sprzedaje bezpośrednio klientom indywidualnym, 4000-5000 tysięcy klientów indywidualnych miesięcznie dzięki własnemu pomysłowi sprzedaży wdrożonemu 3 lata temu. Klienci indywidualni pochodzą z wszystkich krajów Unii Europejskiej . Spółka z wieloletnią historią. Spółka nie posiada zadłużenia i ma ogromne możliwości dalszego rozwoju i sprzedaży według powyższego systemu sprzedaży. Spółka jest płatnikiem podatku VAT i posiada NIP-y w Polsce, Niemczech, Francji i wielkiej Brytanii. Spółka od kilkunastu lat otrzymuje w Polsce co miesiąc zwrot VAT ze względu na sprzedaż eksportową. Zysk spółki rośnie z roku na rok.
Możliwości rozwoju:
Możliwość dalszego rozwoju jest ogromna, bez konieczności angażowania wielkiego kapitału.


Nieruchomości i urządzenia

Działka w terenie przemysłowym 7000m2, hale produkcyjne i magazynowe, budynek biurowy, gotowy projekt i pozwolenie (budowa rusza do 2 miesięcy) na budowę nowej hali magazynowej i dodatkowej powierzchni biurowej.
Nieruchomości są własnością Spółki.

Ilość zatrudnionych ; 22 osoby pełny etat, 20 agencja pracy.


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie jest możliwe. Osoba nabywająca udziały a chcąca sama prowadzić firmę powinna znać dobrze język niemiecki i angielski.
Załoga to specjaliści z obsługi klienta według krajów gdzie prowadzona jest sprzedaż oraz specjaliści do spraw produkcji.
Bliższe szczegóły tylko po podpisaniu umowy o poufności (NDA)
Osoby zainteresowane proszę o podanie danych kontaktowych z Imieniem, Nazwiskiem ewentualnie dane firmy. Nie odpowiadam na anonimy.


Powód sprzedaży

osobisty

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków