Obiekt przemysłowy z halą, pralnią i hotelem pracowniczym, Białogard - 6 065 m. kw. powierzchni użytkowej
- Cena sprzedaży: 2 500 000 zł
- Dodatkowe opłaty: –/mies.
- Powierzchnia: 6065,00 m2
- Pomieszczenia: –
- Kondygnacje: –
Opis oferty
Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, wielozadaniowy kompleks przemysłowy zlokalizowany w Białogardzie, w województwie zachodniopomorskim.
Nieruchomość łączy w jednym miejscu rozbudowaną halę produkcyjną, nowoczesną pralnię przemysłową, hotel pracowniczy oraz zaplecze biurowe, socjalne i magazynowe. Obiekt znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest przygotowany do natychmiastowego rozpoczęcia działalności.
To atrakcyjna nieruchomość komercyjna na sprzedaż zarówno dla przedsiębiorstw z branży spożywczej, jak i inwestorów poszukujących obiektu z możliwością wykorzystania na cele przemysłowe lub logistyczne.
Najważniejsze parametry
• powierzchnia użytkowa całkowita: 6 065,10 m²,
• powierzchnia działki: 13 230 m²,
• zabudowa obejmująca:
o halę produkcyjną,
o pralnię przemysłową,
o hotel pracowniczy,
o pomieszczenia biurowe,
o pomieszczenia socjalne,
o magazyny.
Charakterystyka obiektu
Główną część nieruchomości stanowi duża hala produkcyjna przystosowana do prowadzenia działalności związanej z produkcją i przetwórstwem żywności. Obiekt spełnia wymagania sanitarne, technologiczne oraz standardy HACCP.
Część kompleksu została przebudowana i dostosowana do funkcjonowania jako nowoczesna pralnia przemysłowa. Dodatkowo wydzielono i zaadaptowano przestrzeń przeznaczoną na hotel pracowniczy.
Infrastruktura wewnętrzna obejmuje również:
• biura,
• pomieszczenia socjalne,
• szatnie,
• łazienki,
• stołówkę,
• powierzchnie magazynowe.
Tak zróżnicowany układ pozwala na prowadzenie działalności produkcyjnej, usługowej i magazynowej oraz zapewnienie zaplecza administracyjnego i zakwaterowania dla pracowników w ramach jednego kompleksu.
Infrastruktura i zagospodarowanie terenu
Nieruchomość posiada pełne uzbrojenie oraz infrastrukturę niezbędną do prowadzenia działalności przemysłowej:
• przyłącze energii elektrycznej o dużej mocy,
• wodę,
• kanalizację,
• ogrzewanie,
• systemy wentylacyjne,
• odpływy przemysłowe,
• utwardzony plac manewrowy,
• miejsca parkingowe,
• możliwość dojazdu samochodów ciężarowych, w tym pojazdów typu TIR.
Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Wjazd na nieruchomość odbywa się przez bramę wjazdową.
Lokalizacja
Kompleks znajduje się na obrzeżach Białogardu, w lokalizacji zapewniającej dogodny dojazd zarówno pracownikom, jak i pojazdom ciężarowym.
Bliskość dróg wojewódzkich i krajowych ułatwia organizację transportu oraz sprawną obsługę logistyczną. Dodatkowym atutem jest dostęp do portów morskich w Kołobrzegu i Szczecinie, co zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości.
Potencjalne przeznaczenie
Oferta może zainteresować przede wszystkim:
• firmy z sektora spożywczego zajmujące się produkcją, przetwórstwem lub konfekcjonowaniem żywności,
• przedsiębiorstwa poszukujące gotowego zaplecza produkcyjnego,
• operatorów pralni przemysłowych,
• inwestorów planujących adaptację przestrzeni na inne cele przemysłowe,
• firmy logistyczne i magazynowe,
• podmioty poszukujące obiektu z własnym zapleczem biurowym, socjalnym i pracowniczym.
Jest to propozycja dla osób przeglądających nieruchomości komercyjne na sprzedaż oraz nieruchomości inwestycyjne na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim. Duża powierzchnia, rozbudowana infrastruktura i możliwość wykorzystania obiektu w różnych branżach tworzą szerokie możliwości dalszego rozwoju.
Zapraszamy zainteresowanych inwestorów i przedsiębiorców do kontaktu z właścicielem oferty w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.