Restauracja • Cena: 140 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do odstąpienia restauracja w Częstochowie, zlokalizowana w centrum miasta, w bliskiej odległości od ścisłego centrum (ok. 3 min spacerem). Lokal ma powierzchnię ok. 100m kw. Jest w pełni wyposażony, w październiku 2017 został wyremontowany. W lokalu znajdują się dwie sale o łącznej liczbie miejsc siedzących ok 42. Poza bieżącą obsługą klienta restauracja doskonale sprawdza się na imprezy okolicznościowe, dając możliwość zagospodarowania jednej z sal na część „taneczną” a drugiej na miejsce siedzenia i spożywania posiłków. Dodatkowo restauracja prowadzi catering w formie indywidualnych diet przygotowywanych dla stałych klientów w formie dziennego zestawu posiłków co zapewnia stały, dodatkowy przychód.
Restauracja funkcjonuje od kilku miesięcy i stale zwiększa swoje przychody przyciągając coraz większą ilość klientów. Prowadzona strona na facebooku i Instagramie zyskuje nieustannie na liczbie polubień i obserwatorów. Czynsz jest stosunkowo niski biorąc pod uwagę lokalizację.
Możliwości rozwoju:
Wprowadzenie dowozu pozwoli na rozwinięcie sieci klientów i dodatkowe zwiększenie przychodów.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal urządzony w nowoczesnym stylu. Znajdują się tam wykonane według własnego projektu stoły z solidnymi blatami dębowymi, krzesła i kanapy.
Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona w:
- piec,
- kuchenkę 4-palnikową,
- grill na kamienie lawowe,
- dwie lodówki i zamrażarkę,
- blender,
- naświetlarkę do jajek,
- okap,
- zgrzewarkę do opakowań jednorazowych.

Pozostałe elementy wyposażenia to m.in. lada chłodnicza wystawowa, wyparzarka, szafa przelotowa, wyciskarka do cytrusów, profesjonalny i elegancki ekspres do kawy dwukolbowy, warnik i inne.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy pomoc w pierwszym okresie po przejęciu restauracji w kwestiach formalnych i organizacyjnych, nastąpi przekazanie receptur, kontaktów do dostawców, ewentualne przeszkolenie w zależności od nowego właściciela. Przekażemy znak firmowy i wykupioną domenę do zagospodarowania pod stronę internetową.


Powód sprzedaży

Sprzedaż podyktowana jest przyczynami osobistymi.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków