Przytulna kawiarnia w centrum Torunia • Cena: 110 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2006
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest całkowite wyposażenie kawiarni. Jesteśmy właścicielami przytulnej kawiarni na toruńskiej starówce z długoletnią tradycją. Nasza osobista sytuacja nie pozwala nam na dalszą pracę, ale bardzo nam zależy aby to miejsce nie zniknęło z mapy Torunia i dlatego szukamy kogoś, kto przejąłby to prężnie działające przedsięwzięcie. Sprzedaż jest warunkowa z najmem lokalu (w chwili obecnej: 4000zł/miesiąc) od osoby trzeciej.

Kawiarnia ma stałą bazę klientów, którzy chętnie do nas wracają, ma 4.7/5 opinii na Google, co przyciąga codziennie nowych klientów i turystów. Proponowana cena to 100 000 zł i jest ceną do negocjacji, i za nią my ze swojej strony oferujemy całkowite wyposażenie kawiarni, towary handlowe, kontakty do kontrahentów, wyszkolony personel, wiedzę i pomysły, którymi się chętnie podzielimy. Chętnie wesprzemy i pomożemy w pierwszych tygodniach działalności, jeśli będzie taka konieczność. Kochamy to miejsce bardzo mocno i żal nam się z nim rozstawać, i dlatego zależy nam na osobie, która doceni i zaopiekuje się kawiarnią. Lokal nie należy do nas, ale właściciel jest chętny na dalszy wynajem pod kawiarnię, dlatego też sprzedaż jest warunkowa od pozostania w tej samej lokalizacji.

Wyposażenie kawiarni, to wszystko czego potrzeba do prowadzenia kawiarni: ekspres ciśnieniowy do kawy, młynki do kawy, warnik, czekoladziarka, lodówki, filiżanki, talerze, sztućce, szklanki etc. Dodatkowo umeblowanie kawiarni, stoliki, krzesła, półki, lampy, obrazy na ścianach, meble do ogródka gastronomicznego etc. Na miejscu trzymamy przeciętnie towary handlowe o wartości 10 000zł. Zgromadziliśmy sporą społeczność na social mediach tj. instagram, Facebook i klientów, którzy wracają do nas regularnie, czasem codziennie. Nasza strona internetowa funkcjonuje od niedawna, ale prowadzimy także sprzedaż online i widzimy duży potencjał na rozwój tej strony biznesu. Wszystko jest gotowe by przejąć miejsce i zacząć prowadzić własną kawiarnię bez dużego wysiłku. Jeśli kiedyś marzyłeś o własnej kawiarni, to prościej nie będzie 

Zapraszamy do kontaktu i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

powody rodzinne

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków