Prosperujący sklep internetowy • Cena: 300 000 zł
 • Przychody: 600 000 zł
 • Dochody: 200 000 zł
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników: 1
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep internetowy działający od kilkunastu lat na terenie Polski. W chwili obecnej sklep przygotowywany do wejścia na rynki zagraniczne. Działa na jednej z najlepszych platform sprzedażowych na świecie. Główni odbiorcy to klienci detaliczni i jest duży potencjał na obsługę B2B. Baza kilkudziesięciu tysięcy klientów.
Obecnie po rozszerzeniu asortymentu wysyłka realizowana jest przez zewnętrzne magazyny - renomowani, sprawdzeni europejscy dostawcy. Wysyłka może być realizowana w dowolne miejsce na świecie, więc sklep prowadzić można praktycznie z dowolnego kraju.
Obecnie sklep posiada w ofercie około 4 do 5 tysięcy SKU. Planowanie jest dalsze rozszerzenie asortymentu do około 20 tysięcy SKU - wysyłka także realizowana przez europejskich dostawców.

Gwarantujemy dostęp do renomowanych europejskich dostawców oraz wysokich rabatów, a także materiałów promocyjnych, takich jak zdjęcia, filmy, katalogi it. Przejmując sklep, otrzymujesz kompleksowe wsparcie w zarządzaniu, w tym pomoc w doborze asortymentu, pozyskiwaniu klientów oraz obsłudze zamówień. Wraz z nami możesz uruchomić sprzedaż na rynkach zagranicznych i skutecznie promować się w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Tiktok. Nie przegap szansy i wykorzystaj naszą sprawdzoną formułę biznesową

Nabywca może płynnie zacząć prowadzenie sklepu bez żadnych przestojów. Sklep można prowadzić z dowolnego miejsca w Polsce. Logistyka towaru jest bardzo prosta.

Sklep ma jeszcze bardzo duży potencjał rozwojowy. Jest bardzo dużo rzeczy zaplanowanych do realizacji. Ja jednak z powodów osobistych nie jestem w stanie już go prowadzić.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Chętnie udzielę bardziej szczegółowych informacji.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

- Informacje o całej logistyce itp.
- Pomoc w zapoznaniu się z funkcjonowaniem firmy.
- Cały know how, który aktualnie jest na czasie.
- Szkolenie z obsługi sklepu internetowego.
- Przekazanie informacji o dostawcach i producentach.


Powód sprzedaży

Powody osobiste.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków