Marka PAPA SPACE • Cena: 20 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Zapraszam do nabycia gotowego biznesu — marki PAPA SPACE — kompletnego wraz ze sklepem internetowym oraz obecnością w mediach społecznościowych (profile na Instagramie i Facebooku).

PAPA SPACE to nie tylko marka modowa, to spełnienie marzenia, bez względu na koszty. Każdy szczegół został starannie przemyślany i wykonany z myślą o najwyższej jakości. Metki, materiały oraz sesje zdjęciowe odzwierciedlają pełen profesjonalizm. Logo firmy (koszt stworzenia około 8 tys. zł), stworzone przez renomowaną firmę, oraz strona internetowa (koszt stworzenia to około 10 tys. zł) są doskonałym przykładem dbałości o wizerunek marki. Sesje zdjęciowe tworzone zostały przez profesjonalnych fotografów oraz stylistów.

Wszystkie produkty powstały w polskich szwalniach, przy udziale lokalnych rzemieślników. PAPA SPACE to nie tylko kolejna marka w modowej przestrzeni — to spełnienie marzenia o stworzeniu czegoś wyjątkowego.

Marka oferuje niezwykle oryginalne męskie ubrania. Bazą dwóch dotąd stworzonych kolekcji są między innymi trzy kompletne zestawy dwukolorowych dresów, 4 rodzaje T-shirtów, tank-topy oraz szorty. Pełną ofertę można zobaczyć na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych.

Ze względu na moje zaangażowanie w prowadzenie innych biznesów, postanowiłem znaleźć nowego właściciela dla marki odzieżowej PAPA SPACE.

W ramach oferty sprzedaję cały zakres działalności — sklep, domenę, profile na Instagramie i Facebooku, logo i grafiki marki, identyfikację wizualną, zdjęcia produktów, metki oraz wzory tkanin, a także kontakt do szwalni i drukarni. Dodatkowo dołączam pełną kolekcję — wszystkie gotowe ubrania (kilkanaście sztuk T-shirtów, kilkanaście sztuk dresów, tank topy, szorty) + materiały gotowe do wykorzystania w nowych kolekcjach lub przy doszyciu obecnych (kilka kg dobrych jakości, polskich materiałów).

Wartość samych powyższych materiałów szacuję na około 30 tysięcy złotych.
W gratisie oferuję również męskiego manekina w idealnym stanie. Kolekcja idealnie nadaje się do eksponowania w Galeriach Handlowych i na eventach weekendowych.

Cena całego pakietu to 20 tysięcy złotych, jednak jestem otwarty na delikatne negocjacje.
Nie przegap tej wyjątkowej szansy na wejście w posiadanie marki, która łączy w sobie pasję, profesjonalizm i oryginalność. Skontaktuj się i rozpocznij swoją modową podróż z PAPA SPACE!


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Wszelkie kontakty do dalszej realizacji biznesu.


Powód sprzedaży

Brak czasu, zajmowanie się innym biznesem.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków