Biznes Lilak - zwrot inwestycji w 3 lata • Cena: 530 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 1
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep Lilak home, działający w branży wyposażenia wnętrz + sklep-online + social media + Know How.

Ideą założenia Lilaka było dostarczenie klientom możliwości zakupu wyszukanych i nietuzinkowych towarów pochodzących od niedostępnych w Polsce zagranicznych producentów.

Sklep posiada szeroką bazę klientów, która stale rośnie. Na dzień dzisiejszy jest to ponad 4000 klientów, którzy są zintegrowani z automatyzowaną bazą mailingową Sales Manago.

Oferta dotyczy sprzedaży całego towaru który znajduje się w sklepie wraz z jego wyposażeniem (regały pluszowe, lada sprzedażowa, szafy magazynowe, stojak na tkaniny, sprzęt nagłaśniający wraz z zamontowanymi w suficie głośnikami) ) oraz dobrze rozwiniętym, nowoczesnym sklepem internetowym. Sklep online umieszczony jest na znanej w Polsce platformie internetowej I A I Shop, z pełną pomocą IT i wsparciem infolinii. Sklep internetowy stanowi znaczący udział w obrotach sklepu.

Oferta handlowa związana jest z przekazaniem całego Know How dotyczącym prowadzeniem tego typu sklepu, pełną listę aktywnych zagranicznych dostawców z którymi współpracujemy. W skład sprzedaży wchodzi również cesja profilu FB oraz Instagram.
Do wglądu i analizy udokumentowane wyniki finansowe firmy gwarantujące zwrot inwestycyjny w okresie 3 lat.

Sklep mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 60m2. Umowa jest na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. W przypadku przeniesienia sklepu w inna lokalizacje, czynsz wynikający z umowy pokrywa kupujący .
Lokal jest klimatyzowany i posiada system monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego wraz z wbudowanym w podsufitkę system profesjonalnego nagłośnienia. Sklep posiada duże, ustawne witryny wykończone marmurem, doskonałe do aranżacji i ekspozycji towarów.

Sklep znajduje się w centrum miasta, w bardzo dobrej lokalizacji wokół której mieszczą się kancelarie adwokackie, restauracje. Tego typu otoczenie zapewnia wyselekcjonowaną grupę klienta.
Lilak jest obecny na rynku od 2011 roku. Jest bardzo dobrze prosperującym sklepem o dużym potencjale z możliwością dalszego rozwoju. Wartość inwestycji zwraca się w 3 lata.

Ma silnie zbudowaną pozycję z szeroką grupą stałych odbiorców. Cieszy się bardzo dobrą opinią i jest uważany za wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Zielonej Góry do którego chętnie się powraca.

Powodem sprzedaży są działania firmy w innych sektorach biznesu oraz prowadzone dystrybucje kilku marek, wymagające zaangażowania i rozwoju.

Na wartość transakcji składa się kwota odstąpienia sklepu z pełnym w/w pakietem - 530 tys netto (zwrot inwestycji w 3 lata) + wartość znajdujących się w nim towarów. Od ok 250 tys, w zależności od okresu roku, dostaw.
Łącznie 780 tys netto.
Istnieje możliwość sprzedaży bez Vat.

Zapraszamy do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

pomoc w obsłudze programu sprzedażowego przez okres 1 miesiąca


Powód sprzedaży


Powodem sprzedaży są rozszerzone działania firmy w innych przestrzeniach oraz prowadzone dystrybucje kilku marek, wymagające zaangażowania i rozwoju.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków