Teren na obiekty usługowe i handlowe w doskonałej lokalizacji przy trasie Kraków Warszawa  • Cena sprzedaży: 3 100 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia: 2000,00 m2
  • Pomieszczenia:
  • Kondygnacje: 2

Opis oferty

Obiekt składa się z terenu o powierzchni 2000 M2. Teren jest ogrodzony i posiada zjazd i wyjazd po dwóch stronach działki:
- jeden bezpośrednio z trasy E77
-drugi na drogę łączącą Olkusz-Kazmierza Wielka.
Ogromną zaletą terenu jest wyposażenie działki w media:
- prąd,
- woda,
- gaz - nowa instalacja 2018r.
Teren jest utwardzony w części asfaltem a częściowo kostką brukową i płytami drogowymi z betonu. Usytuowanie terenu pozwala na zaparkowanie ok. 20 samochodów. W pobliżu obiektu znajduje się sklepy takie jak: Biedronka, Tesco, Chiński Market, Inter Marche, Brico Marche i Centrum Handlowe oraz trzy stacje benzynowe.
Budynek jest dwu-kondygnacyjny. Budynek położony na oferowanym terenie o przeznaczeniu działalności gospodarczej: myjnia samochodowa – parter i gastronomiczna- piętro. Uzgodnienia z ochroną środowiska dot. prowadzenia myjni. Kubatura obiektu obejmuje 350 m2. Każda z kondygnacji ma 150 m2. Budynek ma dwie piwnice o łącznej powierzchni 50 m2.
Niezwykle komfortowe usytuowanie obiektu na skrzyżowaniu dwóch głównych ulic w mieście, zjazdy i wjazdy na działkę i wyposażenie w media sprawiają, że lokalizacja stanowi niespotykaną okazję pod działalność gospodarczą. Dodatkową zaletą jest brak pośredników – oferta od właściciela.
Teren jest ogrodzony i składa się ze zjazdu z trasy E77 oraz wyjazd na trasę DW 783
[dane ukryte]
[dane ukryte],1530717810

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków