Szczegóły oferty

Sprzedam udziały w firmie z branży medycznej zaopatrującej klientów w całej Polsce i innych krajach UECena: b/d
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
  • Rok założenia: b/d
  • Liczba pracowników: b/d

Opis oferty

Firma przynosząca zysk od początku działalności w branży medycznej, zaopatrująca kilka tysięcy klientów w całej Polsce i Republice Czeskiej.
Firma jest organizacją medyczną, która rozpoczęła działalność w Polsce w 2011 roku oraz 2015 w Czeskiej republice powstając z połączenia wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów, których nadrzędnym celem jest spełnianie oczekiwań naszych klientów, dostarczanie produktów najwyższej jakości i zapewnienie profesjonalnej obsługi. Firma od początku działalności konsekwentnie realizuje przyjęte założenia rozwojowe oferując pełne portfolio produktowe od najlepszych producentów z całego świata, dostarczając rozwiązań dla specjalizacji medycznych takich jak: stomatologia i ginekologia.

Dzięki profesjonalnej obsłudze, bezkompromisowej etyce w działaniu i najwyższym szwajcarskim standardom zachowanym w naszej firmie obecnie zaufało nam setki lekarzy i specjalistów z medycyny rodzinnej jak i lecznictwa szpitalnego zarówno w Polsce jak i w Europie.
Nieruchomości i urządzenia

brak danych


Wsparcie posprzedażowe

Wieloletnie doświadczenie w branży medycznej zarówno w dystrybucji hurtowej jak i detalicznej poparte wieloletnimi sukcesami zarówno w pracy z klientami końcowymi a także z największymi fabrykami na świecie.


Możliwości rozwoju

Rozwój firmy poprzez dofinansowanie daje bardzo wysokie profity kwotowe z racji pracy na wysokich marżach oraz odbiorców końcowych, którzy w większej mierze posiadają kontrakty z NFZ lub wysokie dochody z racji branży medycznej uważaną za najbardziej wypłacalną i rozwojową.


Powód sprzedaży

Bardzo wysoki potencjał

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków