Szczegóły oferty

Sprzedam restaurację w ŁodziCena: 140 000 zł
  • Przychody: 500 000 zł
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: b/d
  • Liczba pracowników: b/d

Opis oferty

Sprzedam działającą restaurację z 50 miejscami siedzącymi o powierzchni 103 m2. W skład odstępnego wchodzi całe wyposażenie lokalu ( kuchni, baru, sali konsumpcyjnej, magazynów) wszystkie urządzenia, wyposażenie gastronomiczne wraz z wystrojem i meblami, pojemniki do cateringu, oraz samochód z zezwoleniem na przewóz żywności. Istnieje możliwość przejęcia również marki, przepisów oraz bazy klientów, wypozycjonowanej strony www.titi.com.pl oraz Facbooka. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest świetna baza dowozowa w centrum miasta.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal jest po całkowitym remoncie, doskonale wyposażony w urządzenia gastronomiczne, meble restauracyjne, sprzęt barowy, meble magazynowe, wentylację w całym lokalu, alarm, sprzęt audio-video, monitoring online 24 h/dobę oraz zapis 2 miesiące. Restauracja jest dostosowana i wyposażona według projektu budowlanego technologicznego , zachowując zgodność z obowiązującymi normami i przepisami stacji sanitarno-epidemiologicznej i systemu HACCP dlatego tez posiada wszystkie niezbędne zaświadczenia oraz ma przyznaną koncesję na sprzedaż alkoholu. Lokal posiada pozwolenie na CATERING
Na wszystko wystawiamy fakturę VAT


Wsparcie posprzedażowe

Sprzedawana restauracja cieszy się dużym uznaniem wśród jej klientów, rewelacyjnym wystrojem wnętrza, wyśmienitą kuchnią i dogodną lokalizacją, a także posiada duży potencjał do dalszego i szybkiego rozwoju.
Gwarantujemy przejęcie całej restauracji bez potrzeby zamykania. Posiadamy grono stałych i zadowolonych klientów. W restauracji zatrudnieni są sprawdzeni pracownicy.
Jeśli nie macie Państwo doświadczenia a myślicie o branży gastronomicznej pomożemy wejść na rynek z interesem już działającym, dobrze się kojarzącym i ze sprawdzoną kuchnią.


Możliwości rozwoju

Restauracja cieszy się dużym uznaniem wśród jej klientów, rewelacyjnym wystrojem wnętrza, wyśmienitą kuchnią i dogodną lokalizacją, a także posiada duży potencjał do dalszego i szybkiego rozwoju.


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków