Sieć restauracji • Cena: 3 500 000 zł
 • Przychody: 8 000 000 zł
 • Dochody: 1 200 000 zł
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 40
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Firmy najlepiej kupować w kryzysie kiedy ich wycena jest niska ale już za chwile będzie wysoka bo otoczenie ulegnie zmianie.
Gastronomia to branża dotknięta kryzysem ale to również branża, która jedna z pierwszych dynamicznie się odrodzi kiedy świat wróci do normalności. Dlatego dzisiaj jest dobry czas aby kupować firmy osłabione kryzysem za wycenę niższą niż za rok o tej porze.
Dzisiaj jest dobry czas aby rozpocząć rozmowy, zweryfikować informację i dokonać inwestycji na sam koniec trwającego kryzysu

Bardzo dobrze sprofilowana biznesowo sieć restauracji. Lokale znajdują się zarówno w galeriach handlowych jak i na ulicy. Sieć obsługuje miesięcznie ponad 25 tyś klientów (paragonów ) i posiada olbrzymi potencjał wzrostu w krótkim horyzoncie czasowym.
Każdy lokal ma możliwość maksymalizacji przychodów poprzez rozbudowanie istniejącego kanału sprzedaży na wynos / dowóz. Niektóre punkty moja możliwość zwiększania przychodów poprzez sprzedaż na dodatkowych punktach istniejących w ramach restauracji (oferowanie usługi komplementarnej) niektóre lokalizację mogą zwiększać przychody poprzez organizację imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych itp.
Siec posiada stabilną kadrę pracowniczą, gdzie kluczowi pracownicy współpracują z firmą co najmniej 5-7 lat, całość sieci zarządzana przez dyrektora generalnego, oraz kierowników poszczególnych punktów i szefów kuchni raportujących bezpośrednio do niego.
Lokale oparte o umowy najmu dające możliwość długoletniego planowania biznesu.

Model biznesowy idealnie nadaje się do skalowania zarówno poprzez rozwój własny na nowych lokalizacjach (regularnie otrzymujemy zapytania z tym związane) jak i poprzez opracowanie systemu franczyzowego i sprzedaż tego modelu do potencjalnych franczyzobiorców.

Możemy przekazać pełne knwo-how firmy pozwalające na szeroką ekspansje na rynku polskim ale i zagranicznym w tego typu modelu biznesowym
Przekażemy dane kontaktowe do firmy z którymi współpracujemy w zakresie nowych lokalizacji (inwestycji) tj.: technologów, architektów, firmy budowlane, branżowe, dostawcy sprzętu technologicznego. Wszyscy to wypracowani i sprawdzeni przez lata partnerzy, którzy rozumieją i działają w tego rodzaju inwestycjach od wielu lat. Pozwala to na dalszy rozwój sieci w modelu ograniczającym możliwość popełniania błędów na etapie inwestycyjnym.
Informacje te mogą stanowić doskonałą bazę do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa jak i stanowić cenny, łatwy do zmonetyzowania zasób w przypadku rozwoju w modelu franczyzowym.
Spółka nie posiada zobowiązań kredytowych (poza jedną umową leasingu na kwotę 2500 zł mc) wszystkie inwestycje były finansowane ze środków własnych spółki. Firma nie posiada żadnych zaległości w stosunku do ZUS, US. Firma jest w pełni wypłacalna i na bieżąco reguluje swoje wszystkie zobowiązania wobec kontrahentów.

Pozostałe informacje możemy przekazać osobom zainteresowanym po wstępnej weryfikacji na spotkaniu


Nieruchomości i urządzenia

Sprzęt gastronomiczny wysokiej jakości pozwalający efektywnie obsługiwać kilkaset klientów dziennie, meble, inwestycja w środki trwałe (lokale)
Dobrze spozycjonowane media społecznościowe


Wsparcie posprzedażowe

3 miesiące


Powód sprzedaży

Decyzja strategiczna koncentracji na innym kanale biznesowym

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków